Poniekąd rozumiem o co chodziło autorowi tematu , tytuł trochę nie precyzyjny więc pozwoliłem sobie zmienić

Tak na szybko z głowy to za pomocą tego programu można miedzy innymi
Zmierzyc przyśpieszenie od 0-100 oraz czas na 1/4 mili - niestety tylko za pomocą wyższych wersji .
Monitorować temp oleju , zanim dojdziemy do wniosku że nie potrzebujemy chłodnicy ( oleju )
Zmienić ustawienia radia , regulacja basów do +6 i odblokowanie paru funkcji .
Przetestować zegary/wskaźniki zanim zaczniemy szukać gdzie indziej .
Oczywiście słynne sztuczki z centralnym zamkiem adres 35 ( nie moduł komfortu w naszych TT ) czyli włączanie i wyłączanie sygnału dźw. przy zamykaniu z pilota , otwieranie obydwu drzwi za pomocą jednokrotnego przyciśnięcia guzika na pilocie , automatyczne ryglowanie zamków po przekraczaniu 15 km/h , odblokowanie opcji zamykania szyb z pilota dla wersji USA , i pewnie coś jeszcze zapomniałem

Wszystko już było pisanie na forum , wiele napisałem osobiście wiele widziałem napisane przez innych .
Faktycznie jednak nie ma wątku w którym jest wszystko razem .

Jak ktoś ma czas i chce sie troche przyczynic do rozwoju tego tematu to proszę przeszukać forum i dopisać jak co robić .

Sporo też o Programie Vag-com jest w temacie ''Audi TT przydatne link i'' ( przyklejony w dziale ogólne ) a w zasadzie w jednym z linków pod którym znajduje się plik w formacie PDF zawierający wiele ciekawych informacji .





Pozdrawiam