Nie chciałem nikogo urazic a tym bardziej marki.
Jak wspomnialem w pierwszym poscie golf 4 z arl (150bhp) daje wrazenie lepszych przyspieszen dlatego Spedzilem kilka dni wertujac fora, wpinajac vaga, i dlubiac wkolo silnika szukajac usterki. Dzisiaj zalamalem rece i akurat pojawil sie w warsztacie znajomy z impreza i zrobilismy wyscig, oczekiwalem ze dostane ostro po tylku i upewnie sie w przekonaniu ze nie potrafie naprawic samochodu , az tu nagle od pierwszego biegu szok , leb w leb , i tak az do 160/h Wielkie zdziwienie mnie ogarnelo i cien zzarzenowania dlatego ze oczekiwalem wiekszej frajdy od 225 konnego 2 osobowego auta. Mialem w zamysle spedzic troche pieniedzy i doprowadzic wszystko do kultury co okazalo sie byc w jak naleprzej kulturze, dla tego narzekam. Chodzi mi o to ze nic sie w tt nie dzieje po wcisnieciu gazu a okazuje sie ze doruwnuje podobnym autom (mocowo). Problem jest taki ze auto jest sliczne, posiada tez bajery z s-line(moze dolozone) niestety chcialbym zeby 225bhp kladlo usmiech na moich ustach jesli juz robi jesien sredniowiecza w portfelu mojej dziewczyny. Moze nie potrafie jexdzic ale nie umiem poleciec bokiem tym samochodem,

Moja dziewczyna tez narzeka ze tt nie daje jej frajdy jesli chodzi o przyspieszenie reszta jest super.

spalanie 21mpg czyli 33.6 km / 4,5l to jest 13.4l/100km to chyba sporo zwłaszcza w cyklu poza miejskim?

Może mam spaczone wyobrazenie bo głównie jeżdze dieslami ( teraz navara d40 wczesniej golf arl seria 150bhp tdi) ale brakuje mi dołu (benzynowa charakterystyka?)

Może jest jakas szansa na poprawe spalania i wrzen z jazdy. Co sadzicie o usunieciu walu i zostawienie tylko przedniego napedu? Co na to transfer box ( rozdzielacz przy skrzyni)?

NIe chce zeby ktos z Was mnie ocenial/wysmiewal i ubliżał. Pisze posty bo szanuje Wasze opinie i oczekuje szacunku do moich. Generalnie prosze o zrozumienie a nie o obrone marki za wszelka cene.

[ Dodano: |7 Sie 2010|, 2010 19:12 ]
Prostujac poprzednie wypowiedzi nasza tt okazala si zdrowym szybkim egzemplarzem BRAWO za nie danie sie Imprezie.

Skąd jednak ten brak radości z jazdy? Subaru jakoś bardziej rajcuje....(ale nie wygląda )