Wybierajac pakiet karobon masz limit 280km/h, bez 250km/h - konfigurator.
Synek... ja wiem co mówi konfigurator i mówię Ci, że ja nie mam żadnego ogranicznika... Michal jednak ma, myslalem ze nie ma... Nie wiem jak jeszcze moge to napisac zeby bylo jasno i czytelnie...

Jezeli chodzi o nawigacje, to wiesz ze wszystkie dyspozycje wyswietla Ci na FIS-ie??

Jak chcesz patrzec na spalanie to nie ta polka samochodow... ale jesli mam byc szczery to slyszalem ze FOCUS RS gwarantuje rewelacyjnie niskie spalanie na poziomie 7l w trasie...

Wstepna rozmowa wstepna rozmowa... pytanie jaka bedzie oferta zatwierdzona przez kierownika... w Wawie dostalbys 5%... Ja dostalem duzo wiecej, ale to nieistotne...

na Polske najlepsza jest automapa i to kazdy wie.
- mozesz wyjasnic prosze?

chodz Ty nightfox (nie traktuj tego osobiscie czesto lubisz sie przyczepiac do kazdej tego typu inicjatywy (gaz, okazyjna cena zakupu RSa przez Michala, tansza nawigacja...)
- uwazam ze przy samochodzie typu RS jesli kogos na niego stac to znaczy ze nie musi sie szczypac... i tyle.. to moje zdanie... jesli ktos zamontuje sobie gaz w RS to ja nie mam slow na takiego czlowieka... w sumie pasuje mi golodupiec albo... albo nie mam slow... jesli chodzi o nawi, to to jest must be i tyle... chociazby ze wzgledu na podlaczenie ipoda... jesli chodzi o zakup RS przez Michala... sam mu znalazlem ten samochod... zreszta tez mi go proponowali jak swojego kupowalem... wiec nie wiem czemu mialbym sie tego czepiac...