Moment moment... nic juz nierozumiem... Jedno jet pewne ze w wersjach 180ps.. w 98 roku niebylo spojlerow i bylo kiepskie zawieszenie(wywrotne) wiec w pozniejszych rozcznikach juz to bylo naprawione!! ja mam rocznik 98,ale model na rok 99 i mam juz u siebie wszystko z naprawionej wersji tzn: ESP,spojler,naprawione zawieszenie.. A co do rur: dwoch znajomych ma TT quattro 180ps Quattro.oboje maja spoilerki i oboje maja po dwie rury!! z wersja 225 quattro z jedna rura tymbardziej sie nie spotkalem...
zawsze wydawalo mi sie ze jedna rure maja tylko wersje 180ps FWD.. p.s.samego korci mnie zeby sprzedac moje TT i kupic 225 quattro,ale boje sie ze bedzie ciezko mi znalesc autko w podobnym roczniku i w takim stanie
Oczywiscie moge sie mylic (tylko zmarli sie nie myla ) ale TT 2000 rok QUATTRO bez spoilera i z jedna rura---> cos mi to smierdzi....Bo niby Quattro szly od 2000R i wszystkie ze spojlerkami,a tak jak napisalem wczesniej... z jedna rura w 225 Quattro sie jeszce nie spotkalem...moze poprostu byla puknieta w tylek a gosc mial klape,zderzak i tlumik od 98 FWD i poskladal..