Cytat Zamieszczone przez Gunit Zobacz posta
Pod spodem nie wiesz co jest Plastikowe listwy są dodatkowo klejone na dwie taśmy dwustronne plus 1 zaczep z przodu i 3 z tyłu. Trzeba to grzać opalarką i ciągnąć listwę od wewnątrz wtedy nie będzie śladu po demontażu. Osobiście bym to wszystko zdemontował. Będziesz miał wszystko zabezpieczone i pomalowane.
Co prawda to prawda tak więc jak już ugadam się za pomocą El_Macho z lakiernikiem to zwrócę na to uwagę.

A między czasie odebrałem autko z M4K Garage Katowice z kolejnych napraw. Ucieszyło mnie bardzo ich podejście do R32 TT 44 Sceny
Odnaleźli oni kolejne drobne usterki/braki które oczywiście zrobię u Nich, dla przykładu brak sprężynki w lewym przednim zacisku - ja bym tego nie zauważył nigdy.
Tak więc z zdjęcia poniżej na pewno odczytacie nowy zakres wykonanych prac a to nawet nie połowa rzeczy które będą systematycznie naprawiane/wymieniane na nowe.
No i jako że nie podobało mi się urwane pokrętło od climatronica jak i uszkodzony wyświetlacz to załatwiłem nowy lepszy (czyt. używany w bardzo dobrym stanie).
Z czasem wskrzeszę dział "zrób to sam" o tutorial z wymiany panelu climatronic oraz z wymianą podsufitki (o dziwo jest tam o wieeeeeeeeele więcej roboty niż by się zdawało aby nie uszkodzić innych elementów gdzie bardzo ważna jest kolejność i jest to dla mnie szok ).

PS. nie montuje na ten moment filmiku z zlotu bo nie dostałem materiałów od "Łojca", na ten moment montuje dalej nowy filmik z MotoShow Bielsko Biała.