Pokaż wyniki od 1 do 15 z 37

Wątek: Allblack_TT by Piter

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Jan 2021
    Płeć
    Skąd
    Starogard Gdański
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    150
    piterpaker rozumiem, że autem w dzień jeździsz a w nocy za pomocą sieci latasz między budynkami

    Wykres z hamowni ładnie wygląda, w zasadzie te kreski idą tak, że wierzę iż auto odpycha się niesamowicie. Udało Ci się już auto pomierzyć chociaż wykres z października to nie wiem jak u was pogoda w tym czasie. Tak czy inaczej ciekawy jestem jak 300 km dowiezie auto do 100 km / h
    pozdrawiam

  2. #2
    Awatar piterpaker
    Dołączył
    Nov 2017
    Płeć
    Skąd
    Kraków okolice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    300
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Black
    Posty
    95
    Cytat Zamieszczone przez KKrzysztof Zobacz posta
    piterpaker rozumiem, że autem w dzień jeździsz a w nocy za pomocą sieci latasz między budynkami

    Wykres z hamowni ładnie wygląda, w zasadzie te kreski idą tak, że wierzę iż auto odpycha się niesamowicie. Udało Ci się już auto pomierzyć chociaż wykres z października to nie wiem jak u was pogoda w tym czasie. Tak czy inaczej ciekawy jestem jak 300 km dowiezie auto do 100 km / h
    pozdrawiam
    0 100 udalo mi sie w 5,6 sekundy osiągnąć. 100- 200 okolo 15,5 sekundy.
    Ostatnio zrobilem pomiary i wpadl nowy film na YT : https://www.youtube.com/watch?v=dAtIx8OAoTQ

    Niedługo będę sie brał za hamulce, w tym celu zakupione zostaly zaciski zr18 6 tlok bedą siedziec na tarczy 334 mm od vr6, na tyl wleci tarcza 312 z zaciskiem t5

    IMG-0928.jpg

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •