Moduł bluetooth siedzi pod siedzeniem kierowcy, do fizycznego obejrzenia trzeba zdemontować fotel - odkręcić 4 śruby mocujące siedzisko fotela i odpiąć wtyczki, po wyjęciu fotela kierowcy z prowadnicami, wystarczy odchylić
wykładzinę od strony narożnika tunelu tylnego (jedyny zaczep na wykładzinę znajduje się pod kanapą tylną - trzeba uważać) i ukazuje się wnęka z plastikowym "koszykiem" i modułem bluetooth. Dziwna sprawa bo z tego co przejrzałem internety
i autopsji audi tt wyposażony w zestaw głośnomówiący nokii posiada już wiązkę, mikrofon i zestaw bluetooth - wystarczy przekodować np VCDSem komunikacje K-line na magistrale CAN L i H i włączyć blutuka i mamy tą opcje na ekranie .
Inaczej blutuk jest niewidoczny i nieaktywny.

Jak pisze kolega badej - soft spolszczający jest np na wspomnianym portalu do sciagniecia, ja miałem wersje rnse już zrobioną na PL.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -



Jak będe miał chwilke zamieszcze poradnik z fotami co i jak podłączyć, jest naprawdę prosto, w ciągu 1 dnia na spokojnie można ogarnąć temat po skompletowaniu gratów.
Ja miałem ułatwione zadanie bo już wszystko audi za mnie zrobiło tylko ukryło prezenty