Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
Tak sobie czytam wasze komentarze i próbuję zebrać jakąś sensowną listę zakupową. Wyłapałem;
- ABDL APC - do plastików i owadów
- ColourLock Strong - do skór
- Collnite 476s - wosk
Jak dobrze doczytałem, to polecacie A coś w miarę aktualnego w kwestii:
- Przywrócenie czarnego koloru oponom
- Wosk hydrofobowy na szyby
jesteście w stanie polecić? TTS 2011, Czarne + białe skóry, Ciemny szary zewnątrz. Niestety mieszkanie (a nie dom) utrudnia czyszczenie samodzielne, więc najlepiej jak najtrwalsze środki proszę
Wosk/niewidzialna wycieraczka na szyby Turtle Wax, o dziwo bardzo skuteczna
:
https://www.carrefour.pl/preparat-tu...-ml-ktm-70-173


opony ValetPro Black to the future lub ewentualnie ABDL Tire dresing - obydwa całkiem długo siedzą ale też nie spodziewaj się że nie będą wymagały ponownego nałożenia po 500-700km. ValetPro można śmiało też na plastiki zewnętrzne używać.


Cytat Zamieszczone przez Farseer Zobacz posta
Hmm, masz rację, ale zrobiłem to samo co zasugerowałeś, ale bez IPA.

To powiem tak, po miesiącu powiem jak to wyszło. Zobaczę czy plastiki pod silnikiem wyglądają dalej tak samo (pewnie tak, bo ja tam nic nie czyszczę), a te z zewnątrz (które również K2 potraktowałem, czyli plastiki wogół okien i na przednim grillu samochodu) ocenię po pierwszym myciu z użyciem pH neutralny szampon samochodowy. To będzie ciekawe.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Niestety, co do opon to wiem, że K2 Sigma nie jest niesamowita, bo trzeba ją za każdym razem odświeżyć nową warstwą, aczkolwiek to zajmuje 30s na oponę, więc nie jest zle. Ten APC od ADBL jest rzeczywiście dobry, bo kolega ma i mówi, że po pierwsze radzi sobie z normalnym ubrudzeniem i, że to koncentrat, więc to na zawsze starczy.
Możesz jeszcze podpytać o APC z firmy Nielsen, również mega dobry środek nie powiedziałbym że to na zawsze starcza, może mi akurat sporo schodzi.
To są ogólnie koncentraty a jak go nie rozcieńczysz wodą tylko tak będziesz psikał to się nadaje do czyszczenia komory silnika bo jest mega silny.