Pokaż wyniki od 1 do 15 z 75

Wątek: Logi do oceny MKI APX

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #18

    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    1,494
    Jeszcze raz Wielkie dzięki AcidTT.
    Tu na forum, to kopalnia wiedzy.

    Pozdrawiam.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Witam Panowie.
    Mam dwa pytanie:
    Ile powinien pokazywać nowy orginalny przepływomierz BOSCH ? Z tego co mi wiadomo, że 80% mocy silnika, czyli z 224KM powinno być +/- 180g/s. To co wyczytałem w necie, dokładność przepływomierza powinna oscylować w granicach 2%.
    Czy wartość 170 g/s (z moich logów) przy max obciążeniu to dobry wynik, czy powinienem go reklamować? Ile naprawdę powinno być? Filtr nówka stożkowy na 300KM.

    Drugie pytanie.
    Dziś pozbyłem się tak zwanego odkurzacza (już z 1 rok 1,5 nie działał), robiłem to tylko od spodu, więc dojście nie było najlepsze, ale poszło.
    Po wymontowaniu odkurzacza, wylałem z niego z 2-3 setki wody (skąd tam woda, nie wiem). Zostały jeszcze rury powietrzne do wyrzucenia, oraz zaślepienie rurki wychodzącej z głowicy.
    Zawór zaznaczony na zdjęciu jest połączony rurką z owalnymi flanszami, jedna flansza przy zaworze (nie co mniejsza) a druga przy głowicy (nie co większa) ale dojście gorsze.
    I pytanie :
    Czy usuwając ten zawór i w w jego miejsce wstawię zaślepkę, uzyskam taki sam efekt, jak bezpośrednio zaślepiony otwór w głowicy?

    Nazwa:  TT.jpg
Wyświetleń: 204
Rozmiar:  204.6 KB

    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez gigo ; 30-08-2018 o 03:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •