80mm będzie tam ciężko zmieścić, z tego co pamiętam nawet Wak używał 70mm
W czasach kiedy miałem puszkę BMC CDA miałem tak poprowadzoną rurę i wymaga to powiększenia wejścia pod maską, dystans z twardej pianki pomiędzy karoserię a plastikowe nadkole żeby zmieścić rurę ( jest tam trochę miejsca i opona nie będzie ocierać ) a i tak rura musiała być delikatnie spłaszczona. Tule że była 76 mm i nie używałem plastikowego wejścia powietrza do seryjnej puszki tylko tą rurę...
Na kocu rury ''trąbka'' podobna do tej jaka jest w puszce przed przepływką i zamocowane jak najbliżej mogłem przy dolnej kratce.

Sporo łatwiej jest to zrobić po pozbyciu się akumulatora i jeśli lubisz grzebać i poprawiać auto to przeniesienie akumulatora do bagażnika jest samo w sobie dobrym modem a i ułatwi Ci poprowadzenie rury inną drogą..


Co do hamulców to tylko kwestia wykombinowania jak mocować rurę i postarania aby kierować to jak najbliżej środka tarczy.
Inną opcją do auta na co dzień bylo by zamontowanie kierownic przepływu z TT RS. Wymagają lekkiej przeróbki, przykręca się je do wahacza i po prostu kierują część przepływającego powietrza w stronę tarczy ..



Pozdrawiam