Cytat Zamieszczone przez Marko w-wa Zobacz posta
Jeśli chodzi o fusso, to właśnie ten do ciemnych lakierów 12-months. Jak dla mnie do czarnej karoserii idealny, o trwałość się raczej nie obawiam, bo jeśli zajdzie potrzeba położę go nawet raz w miesiącu Sam doskonale wiesz że głaskanie naszych księżniczek to czysta przyjemność
Adbl vampire to faktycznie żel, a jeśli mówimy o działaniu jak dla mnie,, numer1" z tych których używałem dotychczas!
Jeśli chciałbyś takiego prawdziwego "niszczyciela" zobaczyć to kiedyś może będziesz miał okazje gdzieś drapnąć taki jeden wosk Chemical Guys Pete's 53 wet look (to jest limitowana edycja) to jest serio mistrz nad mistrzami jak dla mnie, minus jest taki że jest trochę droższy i praktycznie nie za bardzo trwały (max co miesiąc trzeba nakładać) ale to typowy wosk pokazowy na wystawy typu "ULTRA GLOSS" tworzy jak dla mnie najbardziej mistrzowski efekt na czarnym lakierze (i tylko na czarnym lakierze)... prawdziwy MASAKRATOR!.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Dorzucam tutaj filmiki, może komuś się tu na klubie też przyda (wcześniej na FB było już wrzucone)





jest tam również filmik o aucie od naszego kolegi Eslaw który miał korektę lakieru

Dbajmy o nasze auttka