Pokaż wyniki od 1 do 15 z 627

Wątek: TT które należy omijać szerokim łukiem !!

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11

    Dołączył
    May 2017
    Płeć
    Skąd
    Kalisz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    14
    https://www.otomoto.pl/…/audi-tt-1-8...tro-roczna-… NR VIN: TRUZZZ8NZY1052522 / WCI011100608
    Nie polecam tego egzemplarza ani sprzedającego, który jest zwykłym kłamcą i oszustem. Sprzedający twierdził, że jedyne mankamenty to drobne ryski a auto jest bezwypadkowe, dodał jeszcze, że wypadało by płyn hamulcowy zmienić a tak to nie ma do czego sie przyczepić. W rzeczywistości samochód jest w tragicznym stanie, poodzierany i porysowany dookoła, prawy błotnik przód ruda, progi ruda, klapa tył i listwy na dachu też pojawiają się już purchle. Auto na pewno było bite w przedni prawy bok, prawa lampa przód nieoryginalna, środek w przeciętnym stanie, tylna kanapa bardzo zniszczona, ogólnie wszystkie spasy na prawdę słabe czego po zdjęciach nie widać , lakier na aucie w słabym stanie, sporo wgniotek i na prawdę bardzo dużo głębokich rys. Praca silnika średnio zadowalająca, na gazie przerywa i słabnie moc. W drzwiach kierowcy od strony wewnętrznej dziura, duże pęknięcie plastiku. Generalnie auto ma dużo zniszczeń, nawet nie brałem go na warsztat bo i tak zmarnowałem pieniądze i całą niedziele na podróż 400km żeby obejrzeć to padło które miało być igłą. Sprzedający bardzo dobrze wiedział, że jadę po to auto z daleka, 3 razy dzwoniłem i upewniałem sie telefonicznie co do stanu auta. Zwykły kłamca i oszust, który liczy na to, że przyjedzie ktoś głupi i bez oglądania kupi auto. Auto nie warte nawet 15 tysięcy, szkoda czasu i nerwów.

    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#3ac33f7119
    Niebieska Audi TT 8N Coupe 1.8T 225km (obecnie 250km), sportowy wydech, LPG, Wejherowo
    Nr rej: GWE1434F
    Nr VIN: TRUZZZ8NZY1052522 / WCI011100608
    Nie polecam tego egzemplarza ani sprzedającego. Sprzedający twierdził, że jedyne mankamenty to drobne ryski, a auto jest bezwypadkowe, dodał jeszcze, że wypadało by płyn hamulcowy zmienić i na FIS wylały się pixele a tak to nie ma do czego się przyczepić. W rzeczywistości samochód jest w tragicznym stanie, poobdzierany i porysowany dookoła, prawy błotnik przód ruda, progi ruda, klapa tył i listwy na dachu też pojawiają się już purchle. Auto na pewno było bite w przedni prawy bok, prawa lampa przód nieoryginalna, środek w przeciętnym stanie, tylna kanapa zniszczona, ogólnie wszystkie spasy na prawdę słabe czego po zdjęciach nie widać, lakier na karoserii w słabym stanie, sporo wgniotek i dużo głębokich rys. Praca silnika średnio zadowalająca, na gazie przerywa/poszarpuje i słabnie moc. W drzwiach kierowcy od strony wewnętrznej duże pęknięcie i wgniecenie plastiku, niemalże dziura. Niesprawne wskazówki od temperatury i paliwa, słabo poskładane nadkola, brakujące plastiki, itp... Generalnie auto ma dużo zniszczeń, nawet nie brałem go na warsztat bo i tak zmarnowałem pieniądze i całą niedziele na podróż 400km żeby obejrzeć to "padło", które miało być w bardzo dobrym stanie. Sprzedający bardzo dobrze wiedział, że jadę po to auto z daleka, 3 razy dzwoniłem i upewniałem się telefonicznie co do stanu auta. Sprzedający chyba liczy na to, że znajdzie głupiego i ślepego, który kupi auto bez oglądania. Auto nie warte nawet 15 tysięcy, szkoda czasu i nerwów.


    Załącznik 13277
    Ostatnio edytowane przez hubi_pl ; 18-10-2017 o 14:28

Podobne wątki

  1. Firmy ktore omijac z daleka!
    Przez kisseM w dziale Firmy Tuningowe
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22-12-2014, 18:11
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-07-2012, 12:25
  3. To teraz przywitam się jak należy... :P
    Przez Nikoretka w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-08-2009, 08:21
  4. [film] Jak należy myć Audi TT
    Przez sadek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-07-2007, 09:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •