Gratki !! Oglądałem to auto w zeszłym tygodniu - Miasteczko Śląskie bodajże - też tamtędy przejeżdżałem - specjalnie stanąłem żeby oglądnąć. I powiem Ci że dobrze że go kupiłeś - bardzo ładny egzemplarz. Po chwili oglądania podszedł gościu z pytaniem czy ma iść po kluczyki - mówię że mam taki sam i tylko dla porównania sobie oglądam bo ładnie z drogi wyglądał. Z tego co widziałem masz nowe tarcze/klocki przednie, te felgi to nie mój gust ale z kolei opony masz w dobrym stanie - z tym że to 18 i na pewno nie ma komfortu Mówił też że jest teczka papierów do auta. Środek też nie był wymęczony i przede wszystkim ten lakier nie budził podejrzeń. Piękne auto sobie kupiłeś Jak można wiedzieć ile sobie życzył bo ja nawet nie pytałem / on miał jakąś kartkę na szybie taką komisową chyba i też nie pamiętam ceny? Jeszcze raz gratki

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Widzę że szukasz sprężyn - może najpierw zmień/pożycz koła na 17' z profilem 45 opony - bo to najszybciej można zrobić żeby mieć trochę więcej komfortu - później zawsze możesz sprężyny dokupić A auto jest dalej fajnie obniżone.