tt.JPG
tt 1.JPG

Wrzucam jakby kogoś zainteresował ten egzemplarz. Pojawił się w Łomży w komisie. 1.8T 2005 z deklarowanym przebiegiem 143 tyś cena 24 800 pln. Nie szukam TT ale ze zboczenia zajechałem looknąć ten egzemplarz. Na pierwszy rzut oka nawet ładny po kilku minutach oględzin na moje oko lakierowany dach bądź lewy słupek gdzie na łączeniu jednego z drugim widać wyraźna odcięcie po taśmie lakierniczej plus sporo grudek, zanieczyszczeń pod lakierem. Sporo do życzenia pozostawia tez spasowanie listwy pomiędzy dachem a słupkiem - widać to szczególnie po uszczelce. Słabo spasowany jest też prawy próg na wysokości przedniego błotnika. Przednia szyba nieoryginalna z 2009 roku reszta rok 2005. Koła przód łyse letnie - tył solidne za to zimowe
Auto po polerce z resztkami pasty w każdym kącie choć to akurat komisowy standard. Na plus środek, niezniszczony, fotele skóra plus alcantara.
Jak już nie raz wspominałem nie mam oka do aut. Zapewne ktoś bardziej wprawiony znajdzie więcej, sporo może powiedzieć też czujnik lakieru. Ogólnie dla części z Was to co napisałem auta nie dyskwalifikuje. Wrzucam go tu ze względu na wysoką cenę i przekonanie sprzedającego że jest bezwypadkowe, tak by przypadkiem ktoś z Was nie przyjechał parę kilometrów i się nie rozczarował