Cześć ,

moim zdanie wasze opnie są nie w porządku. Było wystarczająco dużo czasu na podjęcie decyzji, wszyscy brali udział w dyskusjach dotyczących zlotu, byli też informowani na forum jak również na FB o planach jak i atrakcjach zlotu od dawna . Informacje o datach i atrakcjach były jasne i klarowne. Jasno określony był również termin zgłaszania chęci uczestnictwa w zlocie. Jasno były określone zasady.
W związku z tym trudno jest mi zrozumieć pretensje, jeśli ktoś do jasno określonych zasad się nie dostosował. Szczególne wypadki się zdarzają, i takie nie są problemem, jeśli są komunikowane do organizatorów w odpowiednim czasie. Ja rozumiem, że ktoś chce być niezależny i podejmować decyzję w ostatniej chwili. Jest to jednak nie fair w stosunku do osoby, która własnym nazwiskiem sygnuje wszystkie umowy. Jesteśmy osobami dorosłymi i miałem wrażenie, że rozumiemy potencjalne konsekwencje naruszenia umów podpisanych z podmiotami organizującymi zlot. Nie chodzi tu o ograniczeni dostępu do zlotu komukolwiek z forumowiczów klubtt.pl. Wszyscy są mile widziani, natomiast nie jest możliwe zmienianie zasad w ostatniej chwili. Abstrahując od umów formalnych byłoby to najnormalniej nie fair w stosunku do osób, które dostosowały się do jasno określonych zasad. Spontaniczność tak, ale odpowiedzialność również.

Takie jest moje zdanie, wywieranie presji na organizatorach uważam, łagodnie mówiąc, nie w porządku.

Tak więc Madziu 142, Żono Żuczka, Żuczku, oraz wszyscy Forumowicze, jesteście jak najbardziej mile widziani na zlocie klubu TT, trudno jest mi sobie wyobrazić zlotu bez Was, proszę jednak o uszanowanie zasad, które jasno i wyraźnie zostały określone przez organizatorów zlotu.

Pozdrawiam serdecznie,

Libido.