Pokaż wyniki od 1 do 15 z 452

Wątek: [HubertRinkon] Kupiłem "Dziewice" - 225 quattro

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez HubertRinkon Zobacz posta
    Chętnie pojadę jak Paweł znajdzie jakiś wolny termin . ( a czasu jak nie raz tutaj pisał nie ma )
    Jak ktoś dobrze ogarnia w danej dziedzinie to wszędzie tak jest .

    Ja sie zastanawiam tylko czy na tej turbosprezarce powinno tak być czy to normalne czy może jednak wstaje za póżno ?

    Ps. teraz kręcimy wałkami zobaczymy co będzie ( jaka będzie poprawa )
    No jakis czas temu jak pisales o strookerze to mialem czas. Teraz przez 2 mies nie biore nic bo zagrzebalem sie projektami. Bedziesz chcial to pomoge. Wymyslimy jakis setup ktory bedzie elastyczny i bedzie mial fajna moc.
    Co do wykresu no biednie jest nie ma co ukrywac. 4100 a Ty masz wciaz ponizej 300 nm. Nie wiem jakie masz walki. Jesli adr to krecenie nimi nic nie da. Ja krecilem w 2 tt na adres i roznice pomijalne . Po 5 stopni chyba na strone albo deczko wiecej ale majac vvt balem sie kolizji. Jak nie masz vvt to pokrec i zobacz roznice.
    Generalnie to obstawiam ze gdzies jest babol np na kolektorze wydechowym bo te turbo wstaje gorzej niz moje a moje jest sporo wieksze.
    Na odleglosc wszystkiego nie doradze ale poza tym ze te turbo slabo wstaje to cos jest nie tak bo to sie budzi jak gt35 tylko ze daje ponad 100km mniej i brakuje ze 150nm.
    A/r 0.8x jak dla mnie sie nienadaje do 2 litrow a co mowiac do 1.8l jesli auto ma miec szybki spool.
    Fakt ze gora jest przepasc bo np ta tt ktora wyplula 450km vs moje 5xx to tam gora sie zapycha i auto powyzej 6 tys sie kisi a u mnie jest pelen ogien nawet do 7500. Ale reakcja na gaz i dol to przepasc. Osobiscie uwazam ze lepiej auto pojedzie na innej sprezarce jesli chodzi o tor nawet przy strookerze.
    Niebawem zloze takie 2.1 z gtx 3071 ale muszlach gt30 i tez jestem ciekaw jak to sobie bedzie smigac.
    A3 vs tt jest przepasc jesli chodzi o jazde bez boosta. Lubie jezdzic a3 bo jezdzi dolem jak diesel a gore ma jak benzyna. Generalnie to ruszanie z 2 to zaden problem, jazda na 5 biegu przy 1.5 obr i wyprzedzanie to tez baja. Elastycznosc a3 do 2.5 tys(kompresor w tt sie przy tylu zalacza) bije na glowe tt. Na tor i daily super sprawa. Potem niestety albo stety a3 puchnie a tt idzie. Podsumowujac te cale wypociny jak chcesz aby byla gora i dol to jedynie strooker z fajnym turbo oczywiscie jesli juz nie chcesz kompresora bo ten zabieg dal zdecydowanie najlepszy efekt ale jest pracochlonny w dopracowaniu i dosyc kosztowny(w zrobieniu a nie uzytkowaniu).
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 19-05-2017 o 08:59

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 205
    Ostatni post / autor: 04-06-2018, 21:58
  2. Średnice i jakość silikonów "Fmic" i "Re5pect"
    Przez BigBird.co w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-02-2016, 04:45
  3. "Okazje" i "Cuda" z ogłoszeń z całego świata!
    Przez hubi_pl w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 113
    Ostatni post / autor: 15-08-2014, 09:57
  4. Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 07-04-2014, 17:45
  5. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2011, 09:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •