Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
Pewna dosyc szybka tt ktora kiedys miala wydech jakis czas temu dostala ode mnie fmic poprawe dolotu i jakies pierdoly. Potem byla druga proba aby zrobic soft po wymianie pompy i sondy. Po sofcie wyszlo tak;

Nasz forumowy kolega uznał ze tyle wystarczy i dlatego gora zostawilismy to jak jest. Mysle ze jakby zdial zaplonu i dodmuchal maxa to pewnie jeszcze z 10km by ugral ale to juz na zapetleniu wtryskow i wyzszym egt. Mialo byc bezpiecznie i jest a egt w kolektorze wynosi 850 stopni czyli tyle ile auto mialo na serii
Czyje to auto nie bede zdradzal ale byc moze kolega sam sie pochwali modami.

Co ciekawe dla ku Waszemu zdziwieniu teraz napisze oficjalnie w strojeniach aut i mojej a3 ( tt ma dalej kompotowy soft) pomaga mi gregor10.
Kolejne tt na stage 180->270+ juz w drodze
Skoro już mamy wykres to czas na oficjalne podziękowania!
Jeszcze raz chciałbym podziękować, za poświęcony czas zarówno tobie jak i Gregorowi.

Wykres jak na dzisiejsze czasy może nie jest jakiś mega, natomiast jeśli chodzi o wrażenia to tak jak bym wsiadł w inny samochód.
Zawsze będzie mało lecz niestety niektórzy muszą liczyć siły na zamiary, tak jak to jest niestety w moim przypadku, lecz nie mówię ostatniego słowa i kto wie może kiedyś wpadnie troszkę więcej
Resztę spostrzeżeń pozwolę sobie opisać w swoim wątku po tygodniowym wspólnym docieraniu.
Polecam taki zabieg każdej mniej zdecydowanej osobie!

Pawle jeszcze raz serdeczne dzięki