Cytat Zamieszczone przez Arttur Zobacz posta
Nie wiem dlaczego wyskoczyłeś z tym MBC od Propera (tzn. domyślam się ) skoro nie było pytania o porównanie z tym czy innym MBC.
Być może masz racje nie miałem i są duże szanse że nie będę miał do czynienia z tym zaworkiem więc nie będę polemizował.

Jak już o tym wspomniałeś to opisz dokładnie i techniczne jakie są różnice bo że ten płynniej a ten gorzej to nic tak naprawdę nie znaczy



....







Pozdrawiam
Poczatkowo mialem mbc i generalnie nie trzymalo mi gory. Postanowilem zalozyc zwykly bleed. To samo tylko gorzej wstawało. Potem zalozylem taki jak wyzej tylko z trojnikiem. Raz trzymalo raz nie a gore jeszcze mniej niz na properowym. Potem zmienilem sposob ulozenia wezykow i generalnie to samo. Wrocilem do properowego i smigalem na nim.

Nie martw sie nie musze chwalic Patryka bez podstaw ze jest najlepszy. Sam kiedys pisalem ze do k04 bardziej mi pasowal bleeed. Byc moze w innym setupie sprawdzi sie lepiej ale na dzien dzisiejszy i w tt i w a3 najlepiej dzialal propera. Czy to sam czy w polaczeniu z n75 lub apexi jak mam obecnie w tt.