Droga katanko to zależy od twoich wymagań i portfela, wynalazek typu dab z tego co widzisz działa na falach radiowych, co oznacza że urządzenie przestaje działać w momencie przełączenia w inny tryb, są oczywiście cyfrowe "komboloty"
typu Yatour czy inne, które mają 1 minus, działają po złączu zmieniarki cd czyli pozbywasz się zmieniarki CD. Osobiście dosyć długo wybierałem coś do wnętrza audi i znalazłem 2 fajne rozwiązania, jest to zestaw fiscon który jednocześnie daje wyświetlanie
na fisie, lecz jego cena powala na kolana lub Parrot serii 9000 bez wyświetlacza (9100 z 2 liniowym lcd, lub 9200 z kolorowym ekranikiem ) całość wpinana w instalacje przejściem - kostkami, nie tracisz zmieniarki i zwiększa funkcjonalność
concerta poprzez dodanie bluetootha, ładowarki pod iphone, wejścia USB, i stworzenie ładnego zestawu głośnomówiącego który podczas słuchania czy to radia czy cd lub muzyki po bluetooth automatycznie wycisza wszystkie głośniki, i przełącza
się w tryb głośnomówiący, na concercie i fisie wyświetla się napis PHONE i wszystko ładnie gra. Jeśli chodzi o radio to powtórze ostatni raz bo już kilka postów poległo na dyskusji. Radio concert jest bardzo dobrym radiem o ile nie wymagamy cudów
napewno przebija marketowe radia za 300-400 zł, jeśli coś jest nie tak należy przejrzeć instalacje i głośniki - ponieważ jest tam membrana która naturalnie się starzeje i zużywa. Twierdzenie że concert jest badziewiem utwierdza mnie w przekonaniu
że albo ktoś nie ma pojęcia o czym mówi (i mówię tu bez urazy - jest to moje prywatne zdanie) jest to dobry sprzęt w swojej klasie w cenie około 400 zł (nie najlepszy, nie wypasiony ale DOBRY i solidnie wykonany).
Miałem okazję naprawiać, rozkodowywać różne radia i dłubać przy nich i jestem przekonany że jakąś wiedzę o tym posiadam. Temat wymiany radia to dyskusja na długie godziny więc jak kiedyś radził kolega Leszek, najlepiej wypożyczyć za kaucją
sprzęt i przetestować na samochodzie, wybrać ten na który nas stać i który się podoba. Jeśli ktoś poczuł się urażony to nie było to moim zamiarem i przepraszam. Tyle w temacie