Cytat Zamieszczone przez MichalTT Zobacz posta
No właśnie taki koncept mi się bardzo podoba jak u Ciebie w aucie - dwie podwójne końcówki wydechu.
Wrzuciłem ostatnio na forum Facebooka pytanie kto co o tym sądzi i powiem Ci zdania są podzielone.
Fajnie, że się podzieliłeś zdjęciami - bo szukałem czegoś co w jakiś sposób mi zobrazuje jak to mniej więcej wygląda i dalej się nad tym krokiem zastanawiam.
W poniedziałek daję dokładkę dyfuzora do zrobienia - porobię trochę zdjęć w przyszłym tygodniu lub na początku marca i wrzucę tutaj na forum, krytyka mile widziana.


Btw.: a czemu Twojego tematu nie ma tutaj? Jak chcesz możesz na luzaku wrzucać swój projekt w mój temat! Ja to traktuję jako luźną rozmowę, a nie pedantyczny temat "pod linijkę".
Btw2.: jakbyś chciał mam dojście do tych końcówek Akrapovica 600-800zł (1000-1200zł około z transportem DHL) komplet na lewo i prawo, ale nie jest to prawdziwy karbon, jednak będzie robił wizualnie robotę. W sumie jakbyś się o taką modyfikację pokusił - to może i ja poszedłbym za Tobą.

Btw3.: Co to za felgi i jaka jest ich masa? (18-nastki pewnie) Podobają mi się.

Btw1: long story short to nie spodobał (już ex) moderatorom. Wywiązała się kłótnia gdzie musiałem bronić czemu do obsługi R30T wybrałem EMU Black a nie strojenie na Motronicu. Moja obrona została uznana za histeryczną i dopiero jak Kuba (PromotoR) wypunktował praktycznie to samo w jednym poście i po raz któryś wytłuściliśmy, że brakuje nam dwóch rzeczy:
1. dobrego programu skrzyni bo GTO robił po omacku przez 4 godziny i nic nie zrobił i wziął pewną sumę ("dniówkę" jak to ujął)
2. opracowanej przez Ecumastera komunikacji EMU Black vs DSG żeby EMU wiedziało kiedy skrzynia chce zmienić bieg żeby zdjąć zapłon/boost itp
to na chwilę dotarło. Ale na chwilę bo potem chyba uraziliśmy uczucia Żuczka i Pawła bo wypunktowaliśmy (ale kulturalnie) ich odzywki, ataki i odpowiedzi.
No to temat po kawałku znikał (jakoś posty Marcina zostawały a Kuby gdzie nawet chętnie dzielił się wiedzą znikały) i pojawiały się personalne wycieczki w stylu: "ze już wie dlaczego Patryk z CS nie pomógł, a GTO nas zlał i że nie prześle logów i filmów z przyspieszania cabrio (jakby to było w naszym interesie), a jak będziemy dalej do niego pisać to odpowiednio ukarze". No to Kuba ma ban'a

Więc reasumując jak zobaczyłem, że temat ma 2 strony gdzie przed chwilą miał 5 i była poniekąd ciekawa dyskusja z obu stron (pokazująca komentarze/podejście różnych osób) to poprosiłem o usunięcie tych ostatnich dwóch stron również. Może jak mi przyjdzie wena to postaram się odtworzyć temat i będzie można tym razem kulturalnie podyskutować - lajtowo jak u Ciebie.

Btw2: Ja zostaje przy moim solidnym wyfuku ale dzięki za propozycje

Btw3: ATS DTC Motorsport 18x8,5 i same felgi ważą chyba minimalnie poniżej 9kg i właśnie ich szukałem dłuższą chwilę bo są jednymi z najlżejszych.