Cytat Zamieszczone przez MichalTT Zobacz posta
Ejjj no Pawełku, ja jestem "klyentem" Compsportu, mnie tylko obchodzi, żeby auto "nakur*iało", moja wiedza z zakresu motoryzacji pokłada się do tego co jestem w stanie rozróżnić felgi, materiał z jakiego jest zrobione,

ale dla Ciebie wklejam trochę info:

+ Jak otwieram maskę jest dużo więcej kabelków niż na poprzednim setupie
+ Mam duże czarne węże (if you know what I mean)
+ Ostatnio nakleiłem naklejkę Compsport na listwie od wiązki cewek (mocy nie przybyło)
+ Jak dodaję gazu na Stage 4 to z wydechu robi brum-brum. A przy 280km/h+ robi płomienie z wydechu przy odpuszczaniu gazu - mój znajomy myślał, że kierunkowzkazy mi się zepsuły skoro pomarańczowe światło się wydobywa z tyłu samochodu podczas jazdy.

A na poważnie, nic się w sumie nie zmieniło od momentu jak w Ostródzie oglądałeś z Żukiem moje auto, więc pewnie wiesz teraz więcej odemnie.
Znasz dobrze mój układ z Patrykiem i Szymonem z CS, jestem ich klientem i auto ma latać nie ma mnie interesować temperatura spalin, doładowania, i innych rzeczy
Jedyne z czym mogę się z Wami podzielić to modyfikacje wizualne póki co, to co wiem jest na pierwszej stronie tematu tego projektu.
MichalTT zacna fura!

Oglądam projekt od dłuższego czasu (nawet pytałem rok temu o spoiler jak zmieniałeś ale widać 1 osoba w kolejce go łyknęła ).

Cytat Zamieszczone przez MichalTT
+ Jak dodaję gazu na Stage 4 to z wydechu robi brum-brum. A przy 280km/h+ robi płomienie z wydechu przy odpuszczaniu gazu - mój znajomy myślał, że kierunkowzkazy mi się zepsuły skoro pomarańczowe światło się wydobywa z tyłu samochodu podczas jazdy.
Mistrz

Te 4 rury a la vt RS6 to imho nie będzie dobry ruch Acrap o niebo lepszy...

U mnie siedzi taka "solidna 4 rurka"







Mam nadzieję do zobaczenia/poznania.

P.S.: Szkoda, że mojego topicu już nie ma... tam też mogłaby być taka fajna dyskusja jak tutaj... no ale w sumie tydzień wytrzymał