Pokaż wyniki od 1 do 15 z 416

Wątek: PORSCHE KILLER Audi TT Compsport(TT-RS bodykit mod)

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    Z jednej strony tak ale z drugiej to najmocniejsze auto na forum i fajnie bylo by przeczytac jakies konkretne zagadnienia techniczne.
    Prosze sie nie obawiać , że bede papugować bo koncepcje na swoje r31t już mam i coraz więcej gratów ale skoro auto jest szybkie to warto było by przeczytać coś więcej niź tylko to że są większe wtryskiwacze i żeliwny kolektor. Raczej nikt sie nie spodziewał że będą seryjne wtryski albo seryjne żeliwne kolektory.
    Ejjj no Pawełku, ja jestem "klyentem" Compsportu, mnie tylko obchodzi, żeby auto "nakur*iało", moja wiedza z zakresu motoryzacji pokłada się do tego co jestem w stanie rozróżnić felgi, materiał z jakiego jest zrobione,

    ale dla Ciebie wklejam trochę info:

    + Jak otwieram maskę jest dużo więcej kabelków niż na poprzednim setupie
    + Mam duże czarne węże (if you know what I mean)
    + Ostatnio nakleiłem naklejkę Compsport na listwie od wiązki cewek (mocy nie przybyło)
    + Jak dodaję gazu na Stage 4 to z wydechu robi brum-brum. A przy 280km/h+ robi płomienie z wydechu przy odpuszczaniu gazu - mój znajomy myślał, że kierunkowzkazy mi się zepsuły skoro pomarańczowe światło się wydobywa z tyłu samochodu podczas jazdy.

    A na poważnie, nic się w sumie nie zmieniło od momentu jak w Ostródzie oglądałeś z Żukiem moje auto, więc pewnie wiesz teraz więcej odemnie.
    Znasz dobrze mój układ z Patrykiem i Szymonem z CS, jestem ich klientem i auto ma latać nie ma mnie interesować temperatura spalin, doładowania, i innych rzeczy
    Jedyne z czym mogę się z Wami podzielić to modyfikacje wizualne póki co, to co wiem jest na pierwszej stronie tematu tego projektu.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Ale czekaj, przypomniałem sobie w sumie coś wiem.
    Ostatnio "wykulało" się koło pasowe w silniku tzn rozwulkanizowało z racji wysokich wibracji na wysokich obrotach seryjnego wału VR6.

    Wpadło koło pasowe żelowe Fluid Dampr. Poniżej dane techniczne


    1363366308-10074.jpg

    I przebieg podany przez producenta.

    screen_02 Feb. 22 07.54.jpg

    screen_04 Feb. 22 08.04.jpg

    screen_05 Feb. 22 08.04.jpg

    Tutaj trochę info : http://www.fluidampr.com/news/new-fl...r6-engine-106/


    Niby coś powinno przybyć, ale powiem szczerze, że nie hamowaliśmy auta, a ja nie robiłem jeszcze pomiarów chociażby z RL'a, czy faktycznie jest jakaś różnica w mocy czy osiągach.
    Teoretycznie powinno być ciut lepiej, bazując na danych marketingowych podanych na stronie producenta.
    Ostatnio edytowane przez MichalTT ; 23-02-2017 o 20:06

Podobne wątki

  1. Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
    Przez malik w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 124
    Ostatni post / autor: 23-02-2012, 19:59
  2. Porsche Killer - Czyli pakiet Audi TT z mocą 520ps / 630nm
    Przez MichalTT w dziale Testy i porównania
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 18-11-2011, 11:19
  3. Audi TT RS Caractere Bodykit
    Przez MichalTT w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 29-04-2011, 10:23
  4. Interesujący Bodykit do Audi TT Mk1
    Przez MichalTT w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 11-03-2011, 01:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •