Pokaż wyniki od 1 do 15 z 627

Wątek: TT które należy omijać szerokim łukiem !!

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar Monia323
    Dołączył
    Jan 2017
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1991
    Kolor
    Najgorszy
    Posty
    4
    https://www.olx.pl/oferta/audi-tt-qu...5-IDjq1wi.html

    Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
    Kontakt: 795384815
    Rejestracje: SJZ15X1

    Generalnie nic konkretnego na temat auta nie powiem więc nie zdziwię się jeżeli post zostanie usunięty ale może da komuś do myślenia by przed zakupem dokładnie obejrzeć auto.

    Pewnego dnia chyba (29.12.2016) zadzwoniłam w sprawie auta. Miałam przyjechać na oględziny. Sprzedający przemiły. Auto odmalowane, silnik po remoncie. Niby poprzednia właścicielka jeździła do póki nie poszedł rozrząd. Ściągnął auto za 2tys euro.
    W dzień przyjazdu do właściciela audi zadzwonił jeszcze mój mechanik. Pytał o możliwość wjazdu na kanał itp. "Jasne nie ma problemu!' Poinformował nas, że o 17.00 ma przyjechać ktoś z Krakowa. Ok więc my będziemy o 15.00. Godzina 13.00 dzwoni właściciel audi i mówi, że auto sprzedane żeby nie przyjeżdżać. Podobno byli z Krakowa i je kupili.
    Godzina 17.00 ogłoszenie nadal widnieje. Mówię do brata żeby zadzwonił zapytał z ciekawości czy aktualne. Brat dostał informację żeby zadzwonić za 10 minut bo ktoś właśnie ogląda auto. (O dziwo o 13.00 niby je sprzedał).
    Brat dzwoni ponownie godzinę później i sprzedający mówi , że auto jest zarezerwowane do 2 stycznia w dodatku wyjeżdżają już na sylwestra i nie można go obejrzeć. Wspomniał również o Pani z Katowic (o mnie), która chciała wziąć auto na kanał. Widocznie chciał pokazać jakie to te auto nie jest rozchwytywane.
    Jak widać audi stoi do dzisiaj.
    Rezerwacja? Raczej kto pierwszy ten lepszy.
    Z biegiem czasu cieszę się, że odwołał oględziny motywując to niby sprzedażą auta.
    Po wstukaniu numeru telefonu w google wyskakuje firma blacharsko lakiernicza.

    Nic z tego nie mam, że opisuję daną sytuację ale trochę słabo jak ktoś robi mnie w konia. Druga sprawa. Być może oszczędzę komuś dalekiej trasy.

    Wywnioskować można, że koleś się obsrał słysząc o oględzinach na kanale. Druga kwestia to niby rezerwacja, która nie doszła do finalizacji?


    Ostatnio edytowane przez Monia323 ; 13-01-2017 o 21:47 Powód: Dodanie zdjęć

Podobne wątki

  1. Firmy ktore omijac z daleka!
    Przez kisseM w dziale Firmy Tuningowe
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22-12-2014, 18:11
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-07-2012, 12:25
  3. To teraz przywitam się jak należy... :P
    Przez Nikoretka w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-08-2009, 08:21
  4. [film] Jak należy myć Audi TT
    Przez sadek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-07-2007, 09:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •