A tych krzyzakow nie idzie rozebrac? Aby jedno z drugiego wyjac. Mialem to w rekach jakis czas temu ale nie pamietam czy byla opcja rozebrania tego...

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Piszę informacyjnie gdyż dostaję pw w sprawie k04 064. Turbo sprzedane i nie wiem kiedy się pojawi kolejne.
Zostało mi nowe gt2871 na cnc z kolektorem. Cena za turbo to 2 tys. W razie chęci kupna całego zestawu plug&play do 1.8t zapraszam na pw.
Posiadam jeszcze jeden zestaw ostatni k04 022 z całym kitem za 2 tys. Posiadam też turbiny typu k03 k03s w razie czego

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Anglik został już poważnie rozebrany i zrobiona duża demolka. Na sprzedanie mam:
Idealna lampa od r32 prawa:

stan to istny rodzynek i gdyby była z drugiej strony to włozyłbym ja do swojej ale prawa tez mam idealna. Cena to 6 stowek z przetwornica i wszystkim. Lampa to anglik ale przekladalem juz kilka razy na eu i dla chętnych przekładka w cenie.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Tłumik końcowy od 225

końcówki ktoś wypolerował wiec wygladaja calkiem fajnie. Stan bardzo ok i posluzy kolejne 15 lat. Cena to 250zl. Dla chetnego dorzuce cos jeszcze z wydechu.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Zaciski przód pod 312mm:

sprawne tylko słabo pomalowane. Cena to 2 stowki. Zaciski kompletne z jarzmami i przewodami.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Lampy przód;

oddam 2 szt za 4 stówki. Angliki ale też pomogę aby świeciły poprawnie. Stan ładny i po przepolerowaniu będą na prawde ładne lampy w ładnej tt.

Gumka calutka od lewarka 80zl , stan ideał. Gałka stan ok za 40zl.
Reszta z fotki na pw.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Praktycznie nowe sprężyny kayaba do audi tt quattro na tył. Zapewne ktoś zalożył tuż przed sprzedażą auta bo nosza tylko slad zamontowania i to wszystko:

nowe kosztuja 300zl wiec mysle ze 250zl z wysylka bedzie uczciwa cena

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Mam 2x tylne zderzaki. Jeden oddam za 50zl drugi za 100zl. Błotnik za 100zł.
posiadam komplet chlodnic przod i sporo innych gratów.