Cytat Zamieszczone przez KrzysiuProgramista Zobacz posta
Ja mam S-line'y (numer 2 - co prawda 18stki, ale wzór ten sam) i auTTko bardzo mi się podoba, jak patrzę na nie z boku Z tych które pokazałeś chyba wybrałbym numer 1, wyglądają najbardziej efektownie, chociaż ciężko mi je sobie wyobrazić w rozmiarze 17ście.

Jeżeli chodzi o zdjęcia to sugeruję tinypic - stronka działa szybko i sprawnie, duża część forumowiczów z niej korzysta
Dzięki, ja w tych komputerowych sprawach noga straszna jestem, te hostingi, sringi...

A co do felg to właśnie mam "dylemant" - z jednej strony wizualnie nie będę odchodził od oryginału (jak widzę nie raz na mieście te skrzywdzone laminatem TT to mi serce pęka) ale felgi zawsze można zmienić, a i nie będzie wtedy "taka jak inne" Wczoraj np jak wyskoczyłem do W-wy wieczorkiem to przez godzinkę spotkałem CZTERY czarne jak moja (w tym jednego quasimodo ze zderzakiem z alledrogo )
Ciekaw jestem jeszcze innych opinii ale pewnie wlecą te nr 1

Pytanie jeszcze jaki kolor dać w środek? Jak już się zbiorę przerejestrować zechcę blachy personalizowane W? ZMORA więc bordo byłoby chyba OK. Bo czarny te 17 jeszcze optycznie zmniejszy...