Cytat Zamieszczone przez P5_KAROL Zobacz posta
Dzięki za uwagi Kwinto Przód auTTa jest na pewno do dokładnego sprawdzenia, lecz poza nim wdało się jeszcze parę niejasności m.in. z olejem w skrzyni i nie wiadomo czy przy 60 tys. był w ogóle wymieniony... mogą być tego jakieś większe następstwa oprócz tego, że skrzynia może paść przez takie zaniedbanie?

Druga sprawa to te ~300 km w jedną stronę, dlatego również mnie to hamuje i jakby ktoś mieszkał niedaleko lub niedaleko dalej mógłby podjechać i luknąć (oczywiście nie za darmo, ponieważ jak to mój dziadek mówił "za darmo to można w pysk dostać pod kościołem" )
Robiłem serwis olejowy (3xsilnikowy 1 skrzynia) w 3 warsztatach w sumie z różnych powodów. W każdym zaraz po złożeniu zlecenia pytano "a olej w skrzyni był wymieniany ?". Pytano zapewne nie bez powodu. Jak tu ktoś nie kuma czy było to w ogóle zrobione można przypuszczać że nie było albo było przy 60 tyś z tym że te 60 tyś to było dawno i kwitów nie warto na to pokazywać. Ja miałem to szczęście że kupiłem auto z historią serwisową w ASO i zaraz przed wymianą oleju w skrzyni. Olej w skrzyni wymieniłem zaraz po zakupie jeszcze przed olejem silnikowym. Siedzisz w tym już trochę o skrzyniach i ich serwisie już się naczytałeś . Kupując auto bez historii serwisowej skrzyni gdy ta Ci padnie możesz tylko powiedzieć "a na forum to jednak mieli rację że olej w skrzyni to święta sprawa ..." Poza tym nikogo nie obrażając - fura w komisie z kombinowanym przodem, piszesz że chłopaki nie bardzo wiedzą co i jak było serwisowane - ja bym się nie pchał.