No i stało się. Z dniem dzisiejszym projekt "naprawa audi" został zakończony, teraz zajmuję się tym czym chciałem zająć się przed kolizją, czyli na sam początek:
-wymiana lamp przednich bo te co są teraz są w bardzo kiepskim stanie [ jedna już kupiona, druga już do mnie jedzie. Obie są jak nowe <3 ]
-malowanie zderzaka przedniego [ poprzedni został uszkodzony przez zająca, a ten aktualny był srebrny i lakiernik się niestety nie postarał co widać na załączonych zdjęciach
-wygłuszenie bagażnika i poprowadzenie nowej instalacji car audio

Dzisiaj jeszcze audi dostała nowy czujnik świateł stopu, czujnik ABS oraz wszystkie świece z nowymi cewkami

Fotki:
Nowa lampa


Picu Picu






Mała rzecz a cieszy!





Małe ogarnięcie komory


- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Dzisiaj zrobiłem pierwsze podejście do lamp i niestety jak się okazało ani jedna ani druga nie ma takiej samej wtyczki jak mój oryginał. W sobotę spróbuje zrobić rzeźbę i zrobię swapa wtyczek ze starych do nowych lamp.



- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

lampy założone, zderzak "ogarnięty" i teraz mogę zająć się dopiero czymś ciekawszym











- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Szybka sesja wczesno wiosenna
Audi przeszło selekcję na rozpoczęcie sezonu Kutno Moto Spoty, może to nie jest zbyt prestiżowa impreza, ale od czegoś trzeba zacząć