Cytat Zamieszczone przez Domenik Zobacz posta
Nie mamy ESP i jakoś tam się przemieszczamy
Jeśli sztuka jest warta zakupu to np ja bym się w ogóle brakiem ESP nie przejmował.
Dokładanie to chyba gra nie warta świeczki.
Kwestia bezpieczenstwa jest zawsze w/g mnie warta swieczki. Idac tym tropem na co nam poduszki, abs i inne ustrojstwa jak ludzie do dzis sie jakos przemieszczaja bez nich. Problem sie zaczyna wtedy gdy moglyby sie przydac a ich nie ma... auto wpada w poslizg i ja majac esp zanim dobrze zdaze zareagowac esp wykona za mnie robote lub mi bardzo to ulatwi, bez esp podroz moze zakonczyc sie w polu, rowie czy na drzewie. Nie mowie nikomu co ma robic ani nie krytykuje Ciebie Domenik, ale esp w aucie ktore az prosi sie zeby mu czasem depnac uwazam za wysoce wskazane. Pamietajmy ze lepsze nie jest wrogiem dobrego. Skoro paru inzynierow audi spotkalo sie i uznalo ze esp musi byc bo auta robia sie nerwowe przy duzych predkosciach i skonczylo sie to licznymi dzwonami to ja nie smiem im sie przeciwstawiac.. Wzgledy bezpieczenstwa sa jak dla mnie bardziej istotne niz 20km wiecej pod maska czy felga 19"..
Ja na miejscu kolegi jesli auto jest tego warte przekalkulowalbym i dodal do ceny koszt dokladki. Jesli wciaz warto to jak najbardziej polecam. Jesli koszta zaczna sie rownowazyc z cena sztuki z esp w podobnym stanie to uwazam ze co fabryka to fabryka.
Z mojej strony pytanie do kolegow odnosnie tematu, akcja serwisowa obejmowala rowniez modyfikacje zawieszenia, czy tak??