TT jest fabrycznie dobrze wygłuszone ale niektórzy chcą to poprawić bo mają taką chęć, inni chcą uzyskać lepszą jakość car-audio a jeszcze inni po modyfikacjach np wydechu chcą móc jechać na autostradzie przy 140km/h bez bólu głowy.
Ja sam biorę się za wygłuszenie mojej tt. Polecam maty butylowe od STP gdyż są to świetne maty w dobrej cenie polecane przez wielu. Sam mam zamiar użyć mat butylowych STP iSilver gdyż zależy mi na wygłuszeniu auta ale nie chcę dokładać mu wielu kg. Jeśli ktoś nie patrzy na kg może wziąć model Silver który jest minimalnie grubszy bądź iść w model wyżej czyli STP Gold ale to już 3kg/m2 ale za to efekt jest konkretny. Dla lepszego efektu na maty nakłada się piankę wygłuszającą np polecana GMS 02 bądź nieco grubsza GMS 022. Pianke GMS 02 lub 022 zawsze daję sie na tapicerke drzwi

Tutaj podaję wam schemat jak wygłuszyć całe tt mk1 który według mnie jest najlepszy w stosunku jakość/cena
Podsufitka - (1 warstwa) STP Silver (2 warstwa) GMS 02
Słupki - (1 warstwa) STP iSilver (2 warstwa) GMS 02
Podłoga - (1 warstwa) STP Silver (2 warstwa) GMS 022
Bagażnik, tylna kanapa i tylne nadkola - (1 warstwa) STP Gold (2 warstwa) GMS 022
Tylna klapa - (1 warstwa) iSTP Silver (2 warstwa) GMS 02
Drzwi - (zewnętrzna strona blachy(patrząc od środka auta blacha za szybą)) STP Gold (wewnętrzna strona blachy) STP Silver (tapicerka) GMS 022
Maska - (zewnętrzna strona czyli wnęki) STP Silver (wewnętrzna strona) GMS 011A
Grodź (pod i za konsolą środkową wewnątrz auta) - STP Gold