Strona 464 z 761 PierwszyPierwszy ... 364414454462463464465466474514564 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,946 do 6,960 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #6946

    Dołączył
    May 2014
    Płeć
    Skąd
    LDZ
    Pojemność
    1.8T
    KM
    202
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    34
    Dziewczyna na pewno nie jest właścicielem a numer należy do handlarza https://www.facebook.com/Autoiskup .
    Jak na początku są takie ściemy to ja bym nie ryzykował dalej z tematem.

  2. #6947
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,366
    Cytat Zamieszczone przez tas23 Zobacz posta
    Witam,
    Szukam TTki dla żony. Znalazłem taką niedaleko siebie: http://allegro.pl/audi-tt-180-km-zad...962076345.html
    Byłem, oglądałem:
    - brak osłony silnika od góry
    - lekki wyciek w prawej strony na górze silnika (chyba leje taka rurka, która tam jest)
    - przy zapalaniu jest piśnięcie (chyba w prawej strony silnika), więc podejrzewam jakiś pasek
    - jak wsiadłem to zapalił się Airbag, jak jeździła właścicielka to się nie palił - podejrzewam opisywany tutaj problem z wtyczką pod siedzeniem (zdiagnozuję to ewentualnie głębiej w warsztacie)
    - zapala przy -12' (dotykałem silnika, była zimna) idealnie (poza tym piśnięciem)
    - jakieś detale typu urwana rączka od pokrywy koła w bagażniku, trochę już przytarta kierownica
    - bardzo słaby ręczny, ale praktycznie nie ma tam klocków (przód nowe tarcze i klocki)
    - jeździ i hamuje dobrze, zawieszenie sztywne i nic w nim nie puka
    Generalnie wygląda nieźle, prowadzi się dobrze, "zadbana" to za duże słowo, ale jak na 15 lat nie ma tragedii.
    Wiem, nie ma okazji (a tutaj cena raczej niska), ale w okolicy Warszawy nie ma wielkiego wyboru.
    Może wiecie coś więcej o tym aucie? Właścicielką jest młoda dziewczyna, której kupili to auto pół roku temu, a teraz potrzebuje kasy na remont domu (wersja oficjalna).
    Szukałem na forum info o nim, ale nic nie znalazłem.
    Będę wdzięczny za pomoc.
    Pozdrawiam
    Marcin
    Z ciekawości obejrzałem i podejrzewam, że TT mocno dostała w tył. Spasowanie zderzaka z tylnymi błotniki i z klapą mocno odbiega od ori. Zderzak tylny ma inny odcień. Zdjęcia trochę kiepskie bo robione na tle rudych drzew, co mocno zniekształca zobaczenie różnic między elementami, ale na żywo zwróć uwagę na całą lewa stronę bo nie jest pewien różnic, a z prawej strony malowany był przedni błotnik. Dodatkowo popatrz na zdjęcie otwartych prawych drzwi - jakoś narożnik drzwi mi nie pasuje, ten element nad zamkiem w stronę szyby, prawy dolny róg na zdjęciu rudawy pasek sprawdź na żywo co to.
    Maska z prawej strony jakby trochę krzywo - do zweryfikowania na żywo.

    Cena atrakcyjna, ale ja bym dla swojej żony takiego auta nie kupił

    A jeszcze jedno mnie zastanawia, skoro to jest początek produkcji z 99 to czy w ori nie powinien mieć przednich siedzisk foteli bez przeszycia?
    Ostatnio edytowane przez hubi_pl ; 07-01-2015 o 22:52
    __________________________
    Pozdrawiam

  3. #6948

    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    80
    michal26 olbrzymie dzięki za rozkodowanie VINu. Jesteś gość

    Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
    Z ciekawości obejrzałem i podejrzewam, że TT mocno dostała w tył. Spasowanie zderzaka z tylnymi błotniki i z klapą mocno odbiega od ori. Zderzak tylny ma inny odcień. Zdjęcia trochę kiepskie bo robione na tle rudych drzew, co mocno zniekształca zobaczenie różnic między elementami, ale na żywo zwróć uwagę na całą lewa stronę bo nie jest pewien różnic, a z prawej strony malowany był przedni błotnik. Dodatkowo popatrz na zdjęcie otwartych prawych drzwi - jakoś narożnik drzwi mi nie pasuje, ten element nad zamkiem w stronę szyby, prawy dolny róg na zdjęciu rudawy pasek sprawdź na żywo co to.
    Maska z prawej strony jakby trochę krzywo - do zweryfikowania na żywo.
    Nie spodziewałem się, że auto nie będzie miało jakiejś przygody. W tym wieku ciężko o auto bezwypadkowe. Wezmę je do warsztatu i tam je prześwietlą. Jak to tylko kolizja to luz, ważne, żeby nie było spawane z dwóch.

  4. #6949
    Awatar rys00
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LZ5J
    Posty
    296
    raczej to auto jest po odbudowie, deska po regeneracji, pare rzeczy z innych roczników fotele tunel lampy z anglika

  5. #6950
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez tas23 Zobacz posta
    michal26 olbrzymie dzięki za rozkodowanie VINu. Jesteś gość



    Nie spodziewałem się, że auto nie będzie miało jakiejś przygody. W tym wieku ciężko o auto bezwypadkowe. Wezmę je do warsztatu i tam je prześwietlą. Jak to tylko kolizja to luz, ważne, żeby nie było spawane z dwóch.
    Często się zdarza że takie auta pasowane jako całość i całkiem nieźle wyglądają, problem pojawia się jak kupimy nie naprawiany,( giety cięty) element np. i niestety po mimo iż jest to ori. część nie pasuje do auta bo okazuje się że złota rączka dopasowała błotnik do krzywego nadwozia.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  6. #6951
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
    Dodatkowo popatrz na zdjęcie otwartych prawych drzwi - jakoś narożnik drzwi mi nie pasuje, ten element nad zamkiem w stronę szyby, prawy dolny róg na zdjęciu rudawy pasek sprawdź na żywo co to.
    Akurat jeżeli chodzi o ten element, to jest to dość częste w TT, a pojawia się w przypadku gdy ktoś demontował gumową zaślepkę z tym odblaskiem w drzwiach i dobrze jej z powrotem nie wsadził lub gdy drzwi osiądą i w porę ich nie poprawimy. Wówczas uszczelka podczas zamykania drzwi ociera o ościeżnicę i po jakimś czasie wyciera lakier "do gołej blachy", a po krótkim czasie pojawia się rdza. Sam musiałem z tego powodu lakierować ościeżnicę drzwi.

  7. #6952
    Awatar raiden25
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    395
    Cytat Zamieszczone przez tas23 Zobacz posta
    Witam,
    Szukam TTki dla żony. Znalazłem taką niedaleko siebie: http://allegro.pl/audi-tt-180-km-zad...962076345.html
    Byłem, oglądałem:
    - brak osłony silnika od góry
    - lekki wyciek w prawej strony na górze silnika (chyba leje taka rurka, która tam jest)
    - przy zapalaniu jest piśnięcie (chyba w prawej strony silnika), więc podejrzewam jakiś pasek
    - jak wsiadłem to zapalił się Airbag, jak jeździła właścicielka to się nie palił - podejrzewam opisywany tutaj problem z wtyczką pod siedzeniem (zdiagnozuję to ewentualnie głębiej w warsztacie)
    - zapala przy -12' (dotykałem silnika, była zimna) idealnie (poza tym piśnięciem)
    - jakieś detale typu urwana rączka od pokrywy koła w bagażniku, trochę już przytarta kierownica
    - bardzo słaby ręczny, ale praktycznie nie ma tam klocków (przód nowe tarcze i klocki)
    - jeździ i hamuje dobrze, zawieszenie sztywne i nic w nim nie puka
    Generalnie wygląda nieźle, prowadzi się dobrze, "zadbana" to za duże słowo, ale jak na 15 lat nie ma tragedii.
    Wiem, nie ma okazji (a tutaj cena raczej niska), ale w okolicy Warszawy nie ma wielkiego wyboru.
    Może wiecie coś więcej o tym aucie? Właścicielką jest młoda dziewczyna, której kupili to auto pół roku temu, a teraz potrzebuje kasy na remont domu (wersja oficjalna).
    Szukałem na forum info o nim, ale nic nie znalazłem.
    Będę wdzięczny za pomoc.
    Pozdrawiam
    Marcin
    Też mam piśniecie przy zapalaniu, jak pisal kolega powyzej to rozrusznik czy tam alternator, trzeba wyczyscic lub zregenerowac ale wiem ze to kosztuje ok 300-500zl. Nie przeszkadza to w niczym w zasadzie. Dodam ze dwie TT jtore ogladalem przed swoja tez mialy ten pisk wiec zakladam ze to standard po jakims czasie a szczefolnie jak auto stoii tak bylo w moim przypadku bo auto bylo zabrane windykacyjnie inchwile stali na parkingu.

  8. #6953
    Awatar cocolina
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    677
    Tak to na 99% rozrusznik moja tez czasami piszczy jak dłużej stoi.

    Wysłane z mojego iPhone przy użyciu Tapatalka.
    Blonde Bandit in TT

  9. #6954

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    300-500 zeta regeneracja rozrusznika - nie za srogo ?
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  10. #6955
    Awatar raiden25
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    395
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    300-500 zeta regeneracja rozrusznika - nie za srogo ?
    Pewnie tak patrzac na ceny na allegro, dlatego nie robilem tego.

  11. #6956

    Dołączył
    Jan 2015
    Płeć
    Skąd
    jasło
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    szary
    Posty
    5

    prośba o ocene auta

    http://otomoto.pl/audi-tt-8n-audi-tt...C35660526.html witam, w linku autko które chciałbym zakupić mojej żonie jednak przed oględzinami proszę Was fachowców o opinie choćby po fotkach, które nie są dobrej jakości..

    Waszym zdaniem warto w ogóle podjechać obejrzeć?

    z góry dzięki za opinie pozdrawiam

  12. #6957
    Awatar Kamuś
    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Świdnik
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    LY7W
    Posty
    106
    Czego się spodziewasz po tej cenie auta? "Normalne egzemplarze" z tego roku to wydatek powiedzmy od minimum 17.000zł w górę. Nie sądzisz chyba, że ktoś oddaje dobre auto po takiej cenie? Pomijając, że na zdjęciach nie widać za wiele, to od razu widać jak pięknie ktoś zakleił dziurę po wystrzelonej poduszce pasażera... W zderzaku jakieś zaślepki sprysków nie wiadomego pochodzenia. Ogólnie po tej cenie i takich cyrkach jak ta poducha, to spodziewałbym się zapuszczonego grata z całą betoniarką szpachli na sobie.

  13. #6958
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    jest odpowiedni dzial do oceny aut

  14. #6959
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    Najpierw tutaj: http://www.klubtt.pl/forumdisplay.ph...i%C4%99-WITAMY! . Później tu http://www.klubtt.pl/showthread.php?...pujemy-audi-tt . Chociaż w tej cenie rarytasów nie ma. Sam sprzedający nie ukrywa powypadkowej historii auta. A może to na desce pasażera to mata samoprzylepna na tableta? ( ha ha ) Generalnie dużo rzeczy w tym aucie zastanawia (antenka na dachu, kierownica, ręczna regulacja wysokości świateł w xenonie, szpary nad grillem, nakładka na poduche pasażera i pewnie wiele więcej). Ale zaślepka airbag między siedzeniami jest na swoim miejscu, więc teoria co poniektórych upadła.

  15. #6960
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    Hmm, kupujac takie auto chyba nie chcesz się pozbyć zony ^^, bo szczerze to ja bym sie obawiał, kupowac cos takiego wiekszosc osob oszczedza na zakupie auta, a sam zakup to dopiero połowa wydatków...chcesz to Ci dam namiar na osoby, ktore kupily TT po 15-17tys., co z tego że po miesiacu wydali po 6-9tys na przywrócenie do stanu normalnosci.

    Ciekawe co sprzedajacy mial na mysli montujac imitacje sprysków na zderzaku jak to auto nie ma xenonu, patrz pokretło w środku do ustawiania wysokosci swiateł a w opisie xenon....wyglad foteli, kierownicy napewno nie odzwierciedla auta ze 170tys przebiegu, ja mam 180tys i mam w duzo lepszym stanie, z tyłu emblemat 3.2 hahahah

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •