Pokaż wyniki od 1 do 15 z 496

Wątek: Pawel-2005 ,pomoc techniczna przy auTTach w okolicach Warszawy (Płońsk)

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar Konrad20VT
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2xx
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czarny
    Posty
    81
    Gregor serio masz takiego typa? :P Bo własnie od tego typa jest ta turbina. Dodam że auto kopci jak stara lokomotywa na siwo/niebiesko turbo odesłałem do sprawdzenia niby chodziło godzinę na maszynie i nie pusciło grama oleju, wrociło z gwarancji zdążyłem tylko założyć jak zaczeło sie kopcenie to masakra az szybko udałem sie do Pawła. Osoba którą Gregor poleca, kazała mi sprawdzić cisnienie oleju wiec zrobiłem wyszło na wolnych obrotach 2.5b przy 2.5tys 5b a przy 3tys ponad 6b. Zadzwoniłem i dowiedziałem sie ze to nie JEGO TURBO tylko mam za duze cisnienie i wypycha mi olej. Paweł mówi że mam dobre cisnienie. Ja już rece rozkładam do tego wszystkiego bo utopiłem sporo kasy w te turbo :f [na szczescie udało sie w końcu sprawić aby turbo trzymało 1bar do 6tys ale niestety soft szybko ucina doładowanie] Dodam że na starym turbo też kapke podkapcał ale było to tylko troszke i raz na 2 tyg a ze pojawiła sie okazja na hybryde to zaryzykowałem [ a mogłem za to miec praktycznie k04] po zamontowaniu hybrydy wszystkie złe rzeczy znikneły, pojechałem do GTO wystroic Leona wrociłem i zaczął sie Meksyk Auto zaczęło x10 razy bardziej kopcić niż na starym Ale czuje że z tą "gwarancją" to będzie lipa i kasa w błoto. Ciągle stawiałem na silnik, no ale po tych swiecach nie można nic złego powiedzieć o silniku. Dodam że kompresja to 12,11,11,12. Dodam że kopcenie zawsze wystepuje jak nagrzeje auto/wydech i np przelece sie chwile ogniem stane i od razu widze kupe dymu podczas jazdy nie kopci [moze tylko troche] albo jak schodze z obrotów wysokich to potrafi, najczesciej na biegu jałowym albo jak ruszam na pól sprzęgle to wtedy idzie spoooro brzydkiego dymu i jest straszny zapach spalonego oleju oleju nie ubywa jakos wiele tak 1-1.5l na 10tysiecy i ja juz sam nie wiem co tu robic aby nie wpakowac sie w dodatkowe koszta bo tak to mozna pół auta wymienic, juz liczyłem po cichu ze remont silnika i bede miał spokój a tak to znów mam mętlik w głowe

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Może ktoś rzuci okiem tak to wygląda po szybkim przelocie przez miasto na pełnym ogniu..dodam ze smród oleju był straszny
    https://www.youtube.com/watch?v=DIvcIH43ga8&feature=youtu.be
    Ostatnio edytowane przez Konrad20VT ; 30-10-2014 o 11:20

Podobne wątki

  1. Pawel-2005 ,w końcu opiszę swoje auto:)...no i się zaczęło...
    Przez Pawel-2005 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1051
    Ostatni post / autor: 26-04-2022, 07:15
  2. Pawel-2005 Sprzedaż garażowych części do 1.8t audi TT itp
    Przez Pawel-2005 w dziale Ogłoszenia komercyjne
    Odpowiedzi: 284
    Ostatni post / autor: 26-07-2021, 13:45
  3. TT turbo-kompresor vs tt r30T czyli Żuczek vs Pawel-2005
    Przez Pawel-2005 w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 30-07-2016, 17:18
  4. seat leon 1.8t gtx3076 500+ reanimacja by Pawel-2005
    Przez Pawel-2005 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post / autor: 03-12-2013, 02:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •