Zarowno przeplywke jak i przewod odmy zamawialem w sklepach online - za przeplywke jakies 30E ( straszny rozbieznosc cen w roznych sklepach - sa od 30 przez 50 do 120 ) , natomiast przewod odmy za 17 funtow
Z cenami to tu jest roznie - sklep niedaleko jak pytalem o ten przewod powiedzial mi 48 euro + VAT wiec wybralem opcje online
Wczesniej mialem volvo w ktorym trzeba bylo wymienic przepustnice - oryginalnie w ASO byla za 850E a znalazlem za 250 , jak sie mechanik z ASO dowiedzial to poprosil zebym mu jeszcze 3 szt kupil
Zyjemy tutaj juz prawie 10 lat i z doswiadczenia wiem ze wiekszosc ( oczywiscie sa wyjatki ) jest taniej tutaj ( irlandia / anglia - do irlandii polnocnej mam z 15 km) jest taniej niz w Polsce
Teraz zastanawiam sie nad tym turbo jeszcze czy nie kupic , wyminic i miec porobione - autko ma 170k i turbina nigdy nie byla robiona wiec...- ale moze wczesniej podjade do mechaniora niech zerknie i poradzi
Z autkami tutaj jest o tyle kiepsko ze wiekszosc irlandczykow zupelnie o nie nie dba ;/