Strona 376 z 761 PierwszyPierwszy ... 276326366374375376377378386426476 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,626 do 5,640 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #5626
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,309
    colin, miałem w swoim życiu dużo samochodów ( liczba w odpowiednim temacie ), z różnymi rodzajami napędu i wiem, że najbezpieczniejsze jest 4x4.
    I coś jeszcze, często w 8N wyłączałem ESP, by mieć większą kontrolę nad samochodem, a miałem Q.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    colin, miałem w swoim życiu dużo samochodów ( liczba w odpowiednim temacie ), z różnymi rodzajami napędu i wiem, że najbezpieczniejsze jest 4x4.
    I coś jeszcze, często w 8N wyłączałem ESP, by mieć większą kontrolę nad samochodem, a miałem Q.

  2. #5627
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć FWD
    Te Terrere Terrere terererererere …

  3. #5628
    Awatar Patrykk
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Mokotów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    351
    Przez was co raz mniej podoba mi sie moja FWD... Proponuje wiec zakończenie OT

  4. #5629
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Cytat Zamieszczone przez colln Zobacz posta
    Nie quatro tylko ESP, to tak jak w górach ludzie piszą że 4x4 załatwia sprawę. To powiem tak mieszkałem 2 lata w Italii 30 minut od Mount Blanc wysoko w górach i nie sztuką było wjechać na górę, sztuką było z niej zjechać i żadne quattro tu nic absolutnie nie dawało i tak hamujesz hamulcami, a jak kogoś zarzuca na zakrętach u nas w mieście no cóż.... mojej pani nie powinno zarzucać a jak jej się zachce to wsadzam ją w gokarta i po 30 minutach ma zapas na pół roku
    Uwierz nam ze to Quattro robi wieksza robote niz ESP...ale coz tu pisac, kasa Twoja - kupuj co wolisz Patrykk - don't worry - sprzedaj swoja koledze i szukaj Q

  5. #5630
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Ja myślę, że nie ma co prowadzić dyskusji jeśli przyszły nabywca bardzo świadomie dokonuje wyboru. To nie jest tak, że słyszał o napędzie na 4 koła i nigdy nawet nie jechał takim autem tylko ma pełną tego świadomość. Chcesz FWD ok, pomagamy szukać Z własnego doświadczenia powiem tylko, że sam już nie wyobrażam sobie sportowego auta bez 4x4 i żonie kupuję też auto z napędem 4x4 tylko po to aby zimą jeździło się jej bez problemu.

  6. #5631
    Awatar numberOne
    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Skąd
    ...
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2004
    Kolor
    black
    Posty
    159
    Hej, wlasnie wrocilem z ogledzin. Auto stoi dosyc tanio, postanowilem ze zaryzykuje i sie umowie (w koncu stalo w tym samym miescie) no i zrobilo na mnie mega wrazenie... Wygladal swietnie i zostaloby mi jeszcze duzo kasy na zrobienie w nim czegos. Z tym, ze sprzedawca dziwnie sie zachowywal - auto od prywatnej osoby, zarejestrowane na mame, ktora da pelnomocnictwo - ktos z was sie z tym spotkal? Kolejna sprawa - facet mnie poganial, twierdzil ze nie ma czasu i jesli chce kupic, to robimy interes, takze to juz bylo dziwne. Silnik chodzil rowno, nie zauwazylem nic dziwnego (z tym, ze ja sie srednio znam). Auto mialo lekkie ryski, ciezko dzialala lewa szyba. Mial ESP. Nie bylo jazdy probnej, odpalil mi tylko silnik, zeby pokazac jak chodzi i odrobine wyjechal z miejsca parkingowego. Zauwazylem, ze jak wjezdzal, to z rury wydechowej lecialo troche jakiegos plynu/wody... Koles nie chcial podjechac do aso, bo twierdzi ze nie ma czasu, ale moge skolowac mechanikow, ktorzy przyjda do niego do garazu i beda go sprawdzac. Co o tym myslicie? Ewentualnie jest ktos z Poznania, kto sie zna? Mam nr Vin, ma ktos mozliwosc rozkodowania? Sprawa jest wazna, bo gdyby bylo okay, to bym go jutro kupil

    Wiec ponawiam temat zakupu tej TT: http://allegro.pl/audi-tt-1-8t-spraw...113241738.html (w tym poscie szczegoly: http://www.klubtt.pl/showthread.php?...229#post188229)
    Hubi_pl - skad wiesz, ze on zajmuje sie hostessami??
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 02-04-2014 o 21:16

  7. #5632
    Awatar maciek6005
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    KRaków
    Pojemność
    brak
    KM
    70
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czornyje
    Posty
    98
    Generalnie najlepszym pomysłem jest kupno auta przez kup teraz Allegro zwraca od ręki do 10tyś za zakupy jak by się okazało że jumany
    Druga kwestia to auto zawsze możesz oddać Nawet jak kupujesz od osoby prywatnej.
    Następnie jedź na policję aby ci wydali jakieś zaświadczenie że sprawdziłeś w tym i tym dniu czy auto nie kradzione.
    W tej cenie na 99% jest to porządny ulep i szrot.
    Masz 1% że sprzedawca nie zna wartości dobrej tt, ale w to wątpię.
    Weź wszystko pod uwagę co tam do zrobienie bo grosz do grosza w tt i robią się chore sumy ;p

    Pozdro

  8. #5633
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Ja jestem z lekka zaniepokojony wyglądem tej sztuki i podejściem sprzedającego....może to być taka mina że zaraz zrobi się legenda na forum
    Te Terrere Terrere terererererere …

  9. #5634
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,309
    Cytat Zamieszczone przez maciek6005 Zobacz posta
    Generalnie najlepszym pomysłem jest kupno auta przez kup teraz Allegro zwraca od ręki do 10tyś za zakupy jak by się okazało że jumany
    Przeczytaj dokładnie regulamin Allegro. Kliknięcie w kategorii ,,motoryzacja" opcji ,,kup teraz" nie jest prawnie wiążącą umową.
    A P.O.K. Allegro od ręki też pieniędzy nie zwraca. Są określone procedury i terminy.
    Ostatnio edytowane przez elmacho ; 02-04-2014 o 22:41

  10. #5635
    Awatar maciek6005
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    KRaków
    Pojemność
    brak
    KM
    70
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czornyje
    Posty
    98
    Ludzie myślą że jak kupią auto za 12 tyś i powymieniają parę rzeczy w takim szrocie to wyjdzie ich taniej....
    Niech tam będzie silnik do roboty myśle ok 5tyś jak nie więcej...
    zawias ok 1tyś
    magiel 1tyś
    skrzynia 2tyś
    jakieś normalne rzeczy eksploatacyjne ok 2tyś
    w sumie wyjdzie lekką ręką 11 tyś gdzie to dalej będzie ulep i nie wiadomo na jakim skrzyżowaniu **** samochodu cie wyprzedzi.
    Ceny takie sobie strzeliłem ale myśle pokrywają się z realiami. Wątpię że tam wszystko do roboty no ale różnie to bywa
    Wątpię że w tym przypadku jest to jakaś super okazja...
    Z drugiej strony połowa tej sumy to zwykłe rzeczy eksploatacyjne które sie wymienia, tylko tutaj kwestia że w wszystko naraz do wymiany
    Nie piszcie że taniej naprawy wyjdą bo sobie sami zrobicie. Ktoś kto nie umie ocenić stanu samochodu myślę wszystko będzie robił po serwisach ;p

  11. #5636
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Cytat Zamieszczone przez numberOne Zobacz posta
    Hubi_pl - skad wiesz, ze on zajmuje sie hostessami??
    Pisz na priv jak cos.

  12. #5637

    Dołączył
    Apr 2014
    Płeć
    Skąd
    Piotrków
    Pojemność
    brak
    Kolor
    srebry
    Posty
    14
    Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
    Ja myślę, że nie ma co prowadzić dyskusji jeśli przyszły nabywca bardzo świadomie dokonuje wyboru. To nie jest tak, że słyszał o napędzie na 4 koła i nigdy nawet nie jechał takim autem tylko ma pełną tego świadomość. Chcesz FWD ok, pomagamy szukać
    Dziękuję za zrozumienie
    Co do szukania to (poza nowymi) kupuję za Odrą, u nas tj w PL się po prostu boję min - ja nie jestem saper Jak mieszkałem w Italii tam też nie kupowałem - wystarczyło mi jak się naoglądałem co tam się wyrabia.
    Od Was stali bywalcy to prosiłbym o info:
    1. Jak wygląda kwestia korozji w takich 2000-2003 rocznikach
    2. Różnica spalania pomiędzy 180 a 225 (ale taka realna a nie że ten to ma taką czy taką nogę) - z moich dotychczasowych informacji wychodzi, że ośka 180 pali ok 2 litry mniej od 4x4 180KM i ok 3 litrów mniej od 4x4 225Km - no ale raczej nie będę ich wszystkich kupował by to sprawdzić - liczę, że ktoś z Was już to przerabiał

  13. #5638
    Awatar numberOne
    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Skąd
    ...
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2004
    Kolor
    black
    Posty
    159
    Mi tez sie wydaje to mega podejrzane... Rozkodowalem VIN i nie bylo zadnych info, poza tym jaki rocznik itd + niekradziony wedle vinu (poza holandia, gdzie bylo brak danych). . Moze ktos z Poznania chcialby go zobaczyc, sprawdzic?

  14. #5639
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    numberOne tutaj serio nie ma co oglądać. To jest wielka mina. To nie to, że nikt nie chce Ci pomóc, tutaj szkoda czasu na dociekanie. To jest Panie kupa. To widać już na zdjęciach, to widać w cenie, to widać w zachowaniu sprzedawcy. To czuć nawet przez kable. Kupisz to i będziesz długo żałował utopionych pieniędzy.

  15. #5640
    Awatar numberOne
    Dołączył
    Feb 2014
    Płeć
    Skąd
    ...
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2004
    Kolor
    black
    Posty
    159
    Logika mowi ze ta opcja to mina, ale serce po ogledzinach mi zaczelo bic mocniej :P odpuszcze sobie, dzieki za pomoc

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •