Ja postaram Ci się odp na parę punktów

1/2. Oczywiście najlepiej wspierać kolegów z forum i u nich kupować sprawdzony towar Ja miałem kupować właśnie ten ale wtedy przydusiła mnie kasa i nie ukrywam potrzebowałem w kolorze czerwonym. Wybór padł na stożek K&N o długości 20cm i podstawie 15cm.

3. Zgadza się taka osłona wiele pomaga, jeśli chodzi o dostawę zimnego powietrza do puchy z stożkiem, to ja zostawiłem oryginalną dyszę która wychodzi z nadkola. Zapewni stożkowi dużo zimnego powietrza. Masz 225 więc przeczytaj stronę 3 tematu o osłonie... możesz zaślepić to wejście lub usunąć cały układ jak pisał Kolega. Lub zwyczajnie kupić ładna odmę i podpiąć

6. Jeśli pytasz o stożek to nie. Jeśli zostawisz cały dolot seryjny od turbo do przepływomierza to wejście stożka jest elastyczne i ma obejmę więc możesz założyć bezpośrednio na przepływomierz. Ja zakupiłem całego TIPa od ProPerfect ale wygląda to podobnie..

7. Pleksa zawsze jakaś tam szansa jest że coś się może jakimś cudem nadtopić albo odkształcić. Co do płyty MDF kup impregnowana w jakimś meblowym i dobrze polakieruj lakierem i pomaluj a nic jej nie ruszy Mówisz że średnio Ci się widzi, zerknij na nasze osłony z Artturem czy widać że to drewno heh Jeśli przyłożysz się i zrobisz dobrze to nikt nie pozna ;p

8. Mówisz o stożkach w osłonach? Arttur pisał i wyraził opinię na ich temat. Stożek nie spełnia tej samej funkcji w takiej osłonie bo czuje się tam jak sardynka w puszcze heh. A jeśli chcesz już tak zrobić to nie ma chyba Simota tak dużych stożków z osłonami żeby dać ten Amsoil
http://allegro.pl/filtr-stozkowy-w-o...972890830.html