Cytat Zamieszczone przez kiss73 Zobacz posta
Kolego -jak wczesniej pisałem -nikogo nie chciałem obrazić-prawda jest taka ze-wiem i to BARDZO dobrze jak sie sprzedaja samochody w niemczech.
Sprawa wygląda tak-(oczywiscie pisze o swoich usłyszanych wiadomosciach)Pan X kupuje sobie samochod -wie dobże ,że bedzie musiał ten samochod serwisowac przynajmnniej przez dwa lata i to robi-nastepnie gwarancja sie konczy i co-facet zaczyna kombinowac.
Samochod przejechał w ciągu dwuch lat około 60 000 -(przynajmniej)-i Pan X wie ze co roku go samochd bedzie robił co najmniej 30 000-
Aby dobrze sprzedac fure -robie maly "myk"-to sie opłaca-dalej robie ''kupe ''kilometrow ale jezdze co roku na serwis zeby miec historie samochodi i dobrze go sprzedac((co roku jade do POLSKI-i za pare groszgy cofaja mi llicznik}wracając do serwisu mam oczywiscie pieczatke z kilometrami akurat ktore są na liczniku-i tak co roku -przed serwisem 10 000 kilometrow mniej a servis -jakt to serwis da pieczątke i OK
Popraw ten tekst, tak aby był po polsku i nadawał się do przeczytania, to podejmiemy dyskusję.