Cytat Zamieszczone przez PiotrekHIT Zobacz posta
Ja mieszkałem do września w Radości(tzw. linia Otwocka) teraz mieszkam na Saskiej Kępie. Dojazd do centrum z Radości trwa ok.1h w porannym szczycie. Korek na Wale Miedzeszyńskim od ul.Bronowskiej,poprzez Trasę Łazienkowską(która też stoi) most Poniatowskiego(też korek). Ogólnie okolica piękna. Ewentualnie masz pociąg(parkingi P+R) dojazd do dworca środmieście ok.45min.
PARKING P+R???

Ze pociag jedzie do srodmiescia 45m z tamtad? ?? sporo

Dlugo tam mieszkales? Jak ci sie tam mieszkalo? Chyba srednio skoro uciekles do centruma :P

To ja chyba jechalem o porze bezkorkowej bo dojechałem w mniej niz pol godziny...

trzeba sie bedzie przezwyczaic do tych korków bo z tego co czytam to do centrum godzina zawsze zejdzie...

Centrum mnie nie kręci wiec tam nawet rynku nieruchomosci nie sledze. W centrum juz sie u siebie wymieszkalem. Narazie Dosc mam blokowisk i sasiadów, wieczny brak miejsc prakingowych, hałas 24/7 , komuchów i oszczanych wind, malych metrazow, wysokich czynszów ktore rosna z roku na rok i braku garazu. Do tego ceny za metr z kosmosu(w szczecinie jeszcze W MIARE ok, ale u Was to jakas paranoja)....