Cytat Zamieszczone przez norbercik Zobacz posta
to juz sam nie weim co mam zrobic... czy remontować ten słupek moj .. czy własnie dorwac dół z tego AGU .. bo parrzec na kase to kisseM dał 1250 za cały słópek a ja za dół BAM musze 2tys połozyc... tylko to jest własnie to ze nie wiadomo co kupie..
oretujecie sie chłopaki ile mniejwiecej trzeba dac za remont?
W zasadzie to musisz sam zdecydować bo nie wiemy jaki nasz budżet , wydatki i ile chcesz pojeździć tym autem .

Remont pewnie wyjdzie drożej ale jak będzie dobrze zrobiony ( tez nie byle mechanior bo widzę że nie miewają pojęcia ) to pojeździsz długo i będziesz zadowolony ..
Osobiście też bym remontował ale jak np, w grę wchodzą ograniczone fundusze to trzeba przemyśleć inne opcje .
Prawidłowo wykonanym remontem nie osłabisz bloku w żadnym stopniu jeśli o to Ci chodziło ...

Zakup używki to też opcja bo zapewne z 80% aut na forum jeździ na nie remontowanych silnikach i banan na twarzy jest .
1.8T to dość pancerny motor jeśli nie jest zaniedbane smarowanie , chłodzenie i jeździ przynajmniej na przyzwoitej mieszance .
Jedyny i w zasadzie główny problem to zakup odpowiedniej sztuki . Jak widzę te '' leżące w pokrzywach '' czy pie@# ... na kamienie to mnie odrzuca od razu

Jak dla mnie najistotniejszym teraz krokiem było by rozebranie tego motoru i sprawdzenie co faktycznie jest uszkodzone i jak oraz czy głowica jest sprawna .
Wtedy dopiero można podjąć do końca przemyślaną decyzję



Cytat Zamieszczone przez kisseM Zobacz posta
..................

AGU ma jedne z najwytrzymalszych seryjnie korb, jesli nie najbardziej
Czym się te korby różnią od np AMU czy innych ? Wiem są pod 20mm i silnik ma 9,5;1 ale dla czego miały by być mocniejsze od innych ?
Pytam z ciekawości bo chce się coś nowego dowiedzieć i interesuje mnie techniczna i rzeczowa odpowiedz .







Pozdrawiam