Strona 7 z 28 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 105 z 411

Wątek: FELGI

  1. #91
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Ależ ja jestem wyluzowany Podałem przykład, podałem potwierdzenie, a że raz jest tak, a raz inaczej to wiadomo. Moja konkluzja jest tylko taka, że Usa czy Japonia wcale nie musi być wzorem do naśladowania, choć też nie musi być ignorowana

  2. #92
    Awatar gero3
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    179
    Rocznik
    2001
    Kolor
    miętowy
    Posty
    212
    Cytat Zamieszczone przez sikor28 Zobacz posta
    Siemanko,
    Chciałbym oddać felgi do renowacji i zastanawiam się jaki kolorek pasowałby fajnie do tego auTTka, co proponujecie?
    Moim zdaniem srebrne lub czarne, innych kolorów do tego lakieru nadwozia ja osobiscie bym nie wstawiał, choć podobają mi się felgi malowane na "ostre" kolory.

  3. #93
    Awatar TT wroc
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    213
    Rocznik
    2008
    Kolor
    biały
    Posty
    91
    Drogi humidorku....

    Już wczoraj Twój komentarz o kolorze silnika był naprawdę słaby w dziale sprzedam.
    Wyczuwam od Ciebie złe emocje
    Chłop zapytał jaki kolor felg polecamy do jego TT, więc ja polecam purple.
    To jego auto, zrobi co zechce. Ocenianie tego koloru przez Ciebie jako mega wiocha...no coż..masz prawo
    Jeśli na miniaturce jest Twoje auto to ja pozwolę sobie go nie komentowac
    Zycze Ci dobrych snow o pieknych kolorowych felgach

  4. #94
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,309
    Temat jest o felgach i tego się trzymajmy.

  5. #95
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Cytat Zamieszczone przez TT wroc Zobacz posta
    Drogi humidorku....
    Ech, uczepiliście się nie wiem czego, ani nikogo nie skrytykowałem, ani nie obraziłem. A tu albo zarzuty, albo "wyluzuj", albo "złe emocje". Coś chyba źle z ciśnieniem jest za oknem

    A Twoje autko mi się podoba, kolory, brak pstrokatych znaczków itd - jest z klasą, coś bez poczucia humoru odebrałeś moją wypowiedź co do koloru silnika

    Co do felg na moim aucie to spodziewałem się, że ktoś taki argument tu poda, cóż, nietrafiony niestety, gdyż ja się zgadzam, że są słabe, nie podobają mi się, nie ja je wybierałem, nie dają mi odpowiedniej trakcji itd. Jak nie sprzedam auta to je zmienię.

    PS. Nie rozumiem tych ataków na moje wypowiedzi, zwłaszcza publicznych, jak ktoś coś do mnie ma to zapraszam na priv, po co zawracać innym głowę jakimś OT? A administratorów proszę o usuniecie tego OT, ja już na takie zaczepki nie odpowiem, nie do tego służy forum.

  6. #96
    Awatar sikor28
    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    Skąd
    Olsztyn
    Pojemność
    1.8T
    KM
    190
    Rocznik
    2006
    Kolor
    złoty
    Posty
    55
    Cytat Zamieszczone przez gero3 Zobacz posta
    Moim zdaniem srebrne lub czarne, innych kolorów do tego lakieru nadwozia ja osobiscie bym nie wstawiał, choć podobają mi się felgi malowane na "ostre" kolory.
    I chyba zostaną srebne feluusie zaciski w czerwieni czy raczej coś w kolor auta ?

  7. #97
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez sikor28 Zobacz posta
    I chyba zostaną srebne feluusie zaciski w czerwieni czy raczej coś w kolor auta ?
    Odświeżył bym je jedynie, jakaś polerka i nic nie tykać
    Znowu TT znowu Cabriolet

  8. #98

    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    131
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Granat
    Posty
    37
    sikor28 ja bym widział na tych felgach ciemny grafit metallic - moim zdaniem wyglądałby mega. Jeśli jednak chciałbyś iść w coś bardziej niecodziennego i rzucać się w oczy to przy takim lakierze jak Twój fajnie wyglądałaby jasna zieleń a`la Kawasaki green No ale wiadomo, gusta...

  9. #99
    Awatar TTkapoznan
    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    Skąd
    Poznań,
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    1999
    Kolor
    blue
    Posty
    5
    Ja, nauczona doświadczeniem, odradzam czarne felgi. Przy mojej granatowej TTce mam obecnie 17". Kiedy były czarne, to koło wydawało się mniejsze. Podobnie było z BMW, które jeździło na 19" z szerokim, mocno polerowanym rantem i czarnym środkiem-z daleka wyglądało jak na 16". Skutecznie wyleczyłam się z czarnych felg, bo nie po to kupuję felgi "do kolan" żeby na aucie wyglądały na dwa razy mniejsze

  10. #100
    Awatar sikor28
    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    Skąd
    Olsztyn
    Pojemność
    1.8T
    KM
    190
    Rocznik
    2006
    Kolor
    złoty
    Posty
    55
    Felgi będą malowane na srebno z domieszką białej perły - w słońcu będą pięknie wyglądać jak chromy temat moich felg uważam za zakończony
    Dziękuję wszystkim za propozycje kolorku

  11. #101
    Awatar samek
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Grodzisk Maz.
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    339
    Odkopię trochę temat. Zastanawiam się nad wymianą felg na 18tki, przeglądałem allegro i za dużego wyboru jeśli chodzi o oryginały do tt to niestety nie ma.
    Z cenami też różnie bywa... Zaciekawiła mnie ta oferta: http://allegro.pl/5x112-audi-18-oryg...601352802.html
    Jedynym (dla mnie) minusem są zimówki, ale za to felgi na zdjęciach wyglądają jak nowe.

    Nie mam doświadczenia w kupowaniu felg, dlatego chętnie poznam zdanie bardziej doświadczonych forumowiczów.

  12. #102
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Popatrz w galerii jest kilka tt na tych kołach, jak dla mnie dobre solidne felgi, ale z tłumu się nie wyróżniają, jeżeli o to ci chodzi.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  13. #103
    Awatar samek
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Grodzisk Maz.
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    339
    Dzięki za opinię, ale bardziej mi chodziło o inny aspekt zakupu - czy felgi w ww. linku to dobra oferta, może ktoś natknął się na lepszą. Podobno bez opon do kupienia za 2K...

  14. #104
    Awatar voodoo
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    bydgoszcz/krk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    condorgrey
    Posty
    485
    Cytat Zamieszczone przez samek Zobacz posta
    Odkopię trochę temat. Zastanawiam się nad wymianą felg na 18tki, przeglądałem allegro i za dużego wyboru jeśli chodzi o oryginały do tt to niestety nie ma.
    Z cenami też różnie bywa... Zaciekawiła mnie ta oferta: http://allegro.pl/5x112-audi-18-oryg...601352802.html
    Jedynym (dla mnie) minusem są zimówki, ale za to felgi na zdjęciach wyglądają jak nowe.

    Nie mam doświadczenia w kupowaniu felg, dlatego chętnie poznam zdanie bardziej doświadczonych forumowiczów.
    a moze interesuje Cie moj wzor 19',3 dni temu odebrane po kompletnej renowacji: prostowanie ,piaskowanie,malowanie...razem z gumami 6 mm bierznik.

  15. #105
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Cytat Zamieszczone przez samek Zobacz posta
    Dzięki za opinię, ale bardziej mi chodziło o inny aspekt zakupu - czy felgi w ww. linku to dobra oferta, może ktoś natknął się na lepszą. Podobno bez opon do kupienia za 2K...
    Ja ten wzór (a nawet lepszy, bo z czarnymi rantami) kupiłem za 1600. Ale później nowe opony za 3000zł.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •