Cytat Zamieszczone przez Wolak240 Zobacz posta
Wracając do tematu wątku to da się to zrobić na co dowodem niech będzie zamieszczony niżej link do fotki

http://audittrs.wordpress.com/2013/0...ersion-to-mk2/

Mało tego zleciłem coś takiego człowiekowi restaurującemu zabytki i powiem tak że aby to zrobić w miarę profesjonalnie pod względem technicznym koszty są ogromne
Ale da się i wszystko pasuje tylko trzeba trochę posiedzieć...

Ale w tym wątku nikt nie twierdził nigdy że jest to niemożliwe .... Wszystko się da zrobić przy poświęceniu odpowiedniej ilości czasu i pieniędzy ..
Bardziej tu chodzi o celowość takiego zabiegu . Gdybym chciał MK2 to bym sobie kupił a nie rujnował piękno mojej MK1 i w efekcie auto w całości by wyglądało ani jak MK1 ani jak MK2 ..

Poza tym wywarzasz otwarte drzwi zlecając komuś taką robotę od podstaw bo ( tak jak wcześniej wspominałem ) są gotowe zestawy zawierające zderzak i maskę . Jest to do kupienia w DE i było już o tym pisane na forum ...

Przykład z linka to kolejna faza auta które było już w tym wątku pokazane w pierwszej wersji . Z tego co pamiętam to właściciel od ładnych kilku lat robił tą modyfikację i jednak finalnie auto jest wystawione na sprzedaż albo już sprzedane ..





Pozdrawiam