Pokaż wyniki od 1 do 15 z 164

Wątek: Diagnostyka + chiptuning 1.8t Gregor10

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar gregor10
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Jasło
    Pojemność
    2.0T
    KM
    3xx
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Lava
    Posty
    1,265
    Cytat Zamieszczone przez STELMI Zobacz posta
    dorzucę swoje 0,03PLN bez żadnych zbędnych wulgaryzmów, wrzut itp, pomimo iż były tu wyzwiska w kierunku mojej osoby, pomimo iż na PW otrzymałem delikatne, ale jednak groźby, jednak chcę wyjaśnić KisseM`owi i Gregor10 kilka rzeczy.
    po 1. Nie odpisałem na PW, bo nie widzę sensu dalszych polemik i czytania obelg i gróźb.
    po 2. Wielce się oburzyliście, mówiąc że to oszczerstwa jak zasugerowałem, że zgraliście gotowca i go pchacie dalej, ok mieliście prawo jeżeli to nie była prawda, jednak czy oszczerstwem nie jest twierdzenie, że osoba, która ma mi stroić auto na pewno wgra gotowca?
    po3. Czy Wy naprawdę próbujecie tutaj wmówić mi i być może innym, że program wgrany przez Was będzie lepszy od wystrojonego u tunera? Jakie macie doświadczenie w strojeniu aut? Ile ich wystroiliście?

    Moja sugestia odnośnie programu, który macie była podyktowana głównie tym, że macie program tylko do jednego silnika (BAM), co jest bardzo dziwne jeżeli macie pewność co do swojego "strojenia", stąd taki mój wniosek. Jeżeli się mylę to potrafię za to przeprosić, ale tylko osoby z którymi można prowadzić normalny dialog na poziomie.
    Po pierwsze to nie wiem po co nadal zaśmiecasz ten temat - proszę moda usunięcie postów o głowicy i przeniesienie postów od nr 56 do wydzielonego tematu nt polemiki Stelmiego

    1.Gotowce są bee i żadny szanujący się człowiek nie wgra nikomu gotowca, dla mnie to oczywiste . Jesli od ilości zrobionych aut uzależniasz jakość to nie skomentuje - w takim razie polecam 44tuning - tam zrobili tego dziesiątki tysiący.
    2.Nikt nie twierdził że ktoś Ci na 100% wgra gotowca, ale jest to prawie pewne a to różnica , taka jest prawda że jak przyjezdziesz z ulicy i nie znasz tunera/nie jesteś z polecania to nie beda sie nad Twoim autem spuszczać i dostaniesz gotowca, bo szkoda każdemu czasu aby skorygować to i owo - bo przecież jezdz,nikt nie będzie zwracał uwagi że lekko stuka, ze turbo gora nie trzyma i n75 100% , potem wymiana n75 co pół roku jesli często pałujesz, że egt zbyt szybko pikuje i tak dalej.
    3. Nikt Ci tu nie próbuje wmówić że nasz jest lepszy, nikt też Cie nie będzie przekonywał do niczego Nie ma takiej potrzeby

    taka ciekawostka - seryjne k03s + dp 3 cale od dem car customs , reszta 100% seria - seryjny 1 smic, seryjne wtryski 320cc no i 'GOTOWIEC' by gregor od zera do finału, jesli ktoś wie jakimi osiągami dysponuje 500E to ten filmik oddaje myślę ob myślę jakiś obraz sytuacji- dla podniesienia temperatury co niektórym - tak jeździ na lpg.
    Ostatnio edytowane przez gregor10 ; 02-07-2013 o 07:44
    Najmocniejsze S5 3.0TFSI w PL 550KM/770NM & RS5 5F 550KM/770NM
    TTRS 2.5TFSI DAZA Multimap Switching, 3 Power levels.

Podobne wątki

  1. Chiptuning 180 km auq
    Przez lago w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 01-05-2016, 13:16
  2. Chiptuning 3,2
    Przez choody w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 26-07-2015, 14:16
  3. Grupowy ChipTuning WROCŁAW - OPOLE 23-29lipca gregor10.pl
    Przez gregor10 w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 29-07-2014, 13:43
  4. CompSport - chiptuning, diagnostyka, modyfikacje mechaniczne
    Przez prospect w dziale Firmy Tuningowe
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 23-03-2012, 19:39
  5. chiptuning
    Przez Robson w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18-11-2011, 16:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •