Cytat Zamieszczone przez Jambolek Zobacz posta
Łukaszewski jak tam wrażenia - opowiadaj
9/10
W sumie kultura jazdy jako TT (porównując z 8N 225q) jest podobna. Pierwsze co rzuca się w oczu to "mniej miejsca" bo tunel jest b.wysoko poprowadzony co daje możliwość wręcz oparcia tam prawego łokcia (: Z częścią obsługową deski rozdzielczej, która jest skierowana ku kierowcy daje to BARDZO przyjazny dla mnie ekeft "przytulenia" wszystkich elementów nawigacji do kierowcy. Słowem TT jest dla Ciebie, nie Ty dla TT. Dwa - bardzo lekko kręcąca się kierownica - pierwsze wrażenie takie, że duży kąt skrętu trzeba wykonać by auto zaczęło skręcać - kojarzy mi się to z bolidami F1 jak kręcą kierownicą do końca, a koła lekko drgną. Czy to plus, czy minus, czy powód do wyjątkowości układu skrętnego TT albo tylko mylne pierwsze wrażenie to pewnie wyjdzie w praniu.
Moc auta - wyraźnie większa od 225q. Aż takiej różnicy się nie spodziewałem. Dół łapie szybciej i zapas mocy jest wyraźnie większy od poprzednika.
S-Tronic - tutaj muszę trochę zgodzić się z przedmówcami odnośnie czasu reakcji zmiany biegów poprzez łopatki. Najbliżej do znanej pioseneczki "ja jestem pan tik-tak", zanućcie sobie. "Tik" to naciśnięcie łopatki, "tak" lub troszkę wcześniej to reakcja skrzyni na inny bieg. Wydaje mi się, że nie umiałem się sprawnie tymi łopatkami posługiwać na poszczególnych obrotach, skąd może wydawać się czasami dziwne działanie tej skrzyni. Jeżeli zmienia się biegi z głową to wtedy czysta satysfakcja!
Zawieszenie, chyba lepiej znosi nierówności niż moje mk1. Ale nie mogę więcej powiedzieć bo trudno było mi je przetestować. Dobrze się przynajmniej pasy zmieniało (pewnie).

Chyba tyle. Czekam na swój egzemplarz, prawdopodobnie TTS (: