Cytat Zamieszczone przez wi_ Zobacz posta
Srebrna, quattro? Sprzedający - raczej wysoki, dobrze zbudowany, utrzymujący, że to auto powystawowe z niemieckiego salonu sprowadzone specjalnie dla żony (i faktycznie zarejestrowane na kobietę), które jest w tak rewelacyjnym stanie, że jak się je na żywo zobaczy, to z marszu się je kupi?

PS.

Ooo, to zakładam że w NB byliście. Przy odrobinie szczęścia mieliśmy szansę gdzieś na drodze się minąć.
tak dokładnie taki wysoki, przez telefon kilkakrotnie zapewnial ze jedyna wada auta jest wymieniony trojkacik z tylu z powodu włamu. a dobry tekst " Żona mi w ramiona płakała jak powiedziałem jej że panowie kupią to auto- tak sie z nim rozstawac nie chciała". Po głebszych ogledzinach prawie sie zrzygałem, widziałem lepsze sztuki za 19000.

co do tego niebieskiego za 2500 to wklejam tresc maila od gscia
"
Witam znalazła się książka serwisowa samochodu.

Przepraszam za brak informacji ale sam nie wiem co mam. auto ma pełna historię serwisową przebieg jest oryginalny
Samochód pochodzi z Anglii kierownica była po prawej stronie
Poza tym samochód nie brał udziału kolizji malowany zderzak z przodu (ja zleciłem malowanie)
Jestem pierwszym właścicielem w kraju
Auto po dużym serwisie paski rozrząd oleje filtry tarcze Hamulcowe przód + klocki przód i tył
Dodatkowy zestaw felg aluminiowych w zestawie
Plus książka serwisowa z pełną dokumentacją auta
Samochód można sprawdzić w serwisie audi ASO w Tychach pod każdym aspektem technicznym samochód sprawny gotowy do trasy. Jeśli nie zniechęciłem pana zapraszam na oględziny w razie pytań proszę o kontakt po godzinie 16,00


Pozdrawiam
Michał
508749626 "

ale vin jest europejski TRUZZZ8NZ11027159 tylko z tego co mi powiedzial salon przez telefon to wzmianka jest gdzies tam o kierze po prawej stronie a wlasciciel potwierdzil to tylko w mailu.