I mam też drugą dobrą nowinę dla Ciebie. Ja jednak opcji z czujką deszczu nie będę robił, więc cały komplet od Jaqoba możesz brać Poniżej opisuję to, czego się dowiedziałem z innych for:

1. automatyczne włączanie świateł (zawsze z zapłonem)
Wystarczy przeprogramować ECU, kupiłem kabelek z programem.

2. ściemnianie lusterka (fotochrom)
wymagana jest zmiana lusterka i podpięcie mu zasilania (np. z żarówki w podsufitce by nie robić dużego zamieszania)

2. fotochrom plus czujka zmierzchu
zmienia światła dzienne na krótkie po zmroku. Potrzebne jest lusterko w wersji z wbudowanym czujnikiem zmierzchu (pasuje na obecny uchwyt w szybie), wyłącznik z funkcją Auto, wiązka między lusterkiem a ECU, pojedynczy przewód między wyłącznikiem a ECU. Mi ten wariant wystarczy

3. fotochrom, czujka zmierzchu i deszczu
poza powyższym także podnosi szybu, włącza światła i wycieraczki po wykryciu deszczu (w kabrio może składa dach), reguluje ich intensywność. Wymaga prawdposobnie wymiany modułu komfortu (stąd moduł, o jakim pisał Jaqob) oraz innego uchwytu na szybę. I tu jest problem, bo mało kto potrafi zamienić te uchwyty, kilka prób skończyło się rozwaleniem szyby. Optymalne jest więc zrobienie tego wraz z nową szybą (czyli Żuczek to przewidział, choć nie z powodu, o jakim pisał). Ja wprawdzie mam szybę z drobnym uszkodzeniem, więc akurat przydałoby się to wymienić, ale szkoda mi takiej kasy dla samego reagowania na deszcz (w kabrio byłoby to już wskazane)