'Bydgoszcz' jeszcze 3 tyg temu podczas pierwszej rozmowy te? akcj? uwa?a?a za zako?czon?, ale by?em dociekliwy i poda?em im przyk?ad Czarka. Poprosili o podrzucenie ksi??ki serwisowej, dowiedzieli sie w centrali Audi w Poznaniu ?e 'akcja' nadal aktualna. Uprzedzili, ?e potrzebuj? 2 tyg na skompletowanie niezb?dnych cz??ci i zgodnie z umow? zadzwonili i zaprosili do siebie. Dzisiaj odstawi?em TT do serwisu. Ciesz? si? jak gwizdek bo mojemu w?a?nie stukn??o 100 tys km i taka kompleksowa wymiana przed sezonem wy?cig?w b?dzie jak znalaz?. Tylko chlip-chlip jak ja wytrzymam trzy dni bez mojego srebrniaka, pocieszam sie jednak ?e na weekend b?dzie gotowy.

A teraz ciekawostka: pewien sympatyczny sprzedawca w salonie w tajemnicy przed swoim prze?o?onym pokaza? mi projekt nowego TT, kt?ry ma by? oficjalnie zaprezentowany pod koniec tego roku. W sumie zauwa?y?em troche wiecej kant?w na przodzie i na tyle. Jak b?d? w pi?tek po odbi?r auta, postaram si? wy?udzi? kopi? tego projektu, bo kto jak kto, ale my powinni?my wiedzie? co si? dzieje w materii TT

pozdrawiam
pavel