Pokaż wyniki od 1 do 15 z 63

Wątek: Dioda i MBC

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Paweł - nie miałeś korygowanego AFR przez komputer silnika To ze miales sonde szerokopasmowa do wskaznika AFR to nic nie zmienia w kwesti regulacji AFR przez ECU silnika.
    W ogóle to wez wyciąg wszystkie sondy z wydechu jakie masz, wez podkrec booosta i jezdzij, bedziesz mial te same warunki co na diode mode, sugerujesz ze jest to ok , dziala bdb to fajnie Gratki za pomysl.
    Jak dla Ciebie nie ma znaczenia korekcja AFR to spoko, jesli AFR w okolicach 10 lub mniej tez dla Ciebie jest spoko to ok , jesli zapetlone wtryski tez sa ok , to nie mam pytan wiecej i tym kończę 'dyskusje' w temacie diode mode.
    Pozdr.
    Też uważam że powinieneś zakończyć tą dyskusję bo chyba już nie masz na prawdę z jakich argumentów używać i spamujesz totalnie nie czytając tego co ja piszę. Ten"mod" robiłem kiedy jeszcze za czasów Cię tutaj na forum nie było a Ty nagle po 2 latach zaczynasz podważać ,że to niema prawa działać itp skoro WSZYSTKIM to robi robotę.
    czytaj to co piszę:
    ile razy można tłumaczyć ,że miałem wskazania afr na bieżąco? AFR na diodzie po zaadoptowaniu ecu był taki sam jak na n75 bez diody.
    czy fabrycznie silnik ma afr 10 lub bogatszy? jeżeli tak się znasz to powinieneś wiedzieć jaki jest prawidłowy afr dla 1.8t bo na pewno nie 10 do 1.
    To , że miałem dodatkową sondę bardzo wiele zmienia bo na bieżąco miałem podawany prawdziwy dokładny afr jaki jest na danym doładowaniu. Skoro był prawidłowy to ecu nie musi go korygować prawda a ja nie widziałem problemów aby śmigać z 1.3 bara na seryjnym soficie. Skoro Ecu nie "potrafi" robić korekcji afr to niby jak sobie radzi gdy pada pompa paliwa , spada wydajność wtrysków? Rozumiem ze komputer o tym nie wie i stopniowo paliwa jest coraz mniej ,a silnik po jakimś czasie wybucha bo egt jest coraz większe ? Jakoś tak rzadko ma to miejsce a tak dużo 1.8t ma padających pomp paliwa z mocno wydłużonymi czasami wtrysków i nie chce się rozlecieć ( przecież na wąskopasmowej niema korekcji dawki paliwa wedle tego co piszesz????)
    Jak widać ecu audi na wąskopasmowej jest mądrzejsze od Ciebie i ode mnie skoro umie sobie z tym fantem( np padającą pompą paliwa albo diodą i większym boost) poradzić

    Poza tym czasy wtrysków na poziomie 20ms to zapętlenie? skoro coś zmierzyłem i wyszło że jest ok ( czasy wtrysków mniejsze niż na programie by kremator mocy) to po co mi piszesz takie bzdury że wtryski były zapętlone skoro NIE BYŁY .
    Teksty typu z wyrzucaniem sond już w ogóle pominę bo ja mam wrażenie ,że chyba nic nie rozumiesz i robisz zbędne zamieszanie na forum.
    Na prawdę jeżeli tak Cię to boli że innym coś działa a Tobie nie to poszukaj przyczyny u siebie a nie udowadniaj na siłę innym , że to nie może działać skoro jest tyle dowodów że jednak działa....
    Dalsze posty kolegi gregor10 które na prawdę nic mądrego nie wniosą do tematu bedę usuwał bo wystarczy tego spamowania. Zaśmiecanie tematu jest niezgodne z zasadami forum dlatego przypominam o tym i sam się też do tego już stosuję ,ale czasem niestety ciężko czyta się czyjeś mądrości dlatego też zrozumcie i wybaczcie ,że wdaję się w tą dyskusję (gregor jeżeli masz wątpliwości zapraszam na pw bo nie każdy chce to czytać bo ile można wałkować to samo)
    pozdrawiam wszystkich
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 20-03-2013 o 18:47

Podobne wątki

  1. Czerwona dioda w drzwiach
    Przez przymuł w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 05-07-2017, 20:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •