Strona 162 z 761 PierwszyPierwszy ... 62112152160161162163164172212262662 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,416 do 2,430 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #2416
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez kori Zobacz posta
    Ludzie gidzie Wy w ogóle żyjecie ?!
    Kolego Penio, napewno warto przejżec działy podane przez ww ale podejdz do niech z dużym dystansem. Tak obserwuje od pewnego czasu co tutaj piszą to aż mnie głowa boli. Nie chce tu nikogo obrażac ale wiekszosc opini na temat aut jest pisana przez podobnych do "Troli" którzy wolą napisac cos na "nie" niż "nie wiem"... Jak na podstawie zdjęc (najczesciej z otomoto, bo sa w kiepskiej rozdz) możecie pisac głupoty że "szczeliny nie równe; szyba wymieniona; lampy wymieniane itp itd.
    Siegnijcie troche po rozum do głowy i zauważcie że najczesciej pytane auta mają <10lat i nikt ich nie kupił po to żeby stały w garażu i na nie patrzył, pewne rzeczy uszkadzają/zużywają sie niezależnie od tego jak byśmy na auto chuchali.
    Niestety jak ludzie kupują auto powiedzmy 100% to marudza że przód wypiaskowany, ale też nie pomalujesz bo zaraz powie że był rozbity, i tak ni go w H ni go w oko.
    Troche rozsadku. Pozdrawiam

    To niech już kolega lepiej zdradzi, którego z aut opisanych w tym dziale jest właścicielem:P
    Kilka dni temu wrzuciłeś tu do oceny TT za 15000zł, chcesz powiedzieć że opinie na forum Cię nie satysfakcjonują i nadal uważasz że to zajebista okazja, a każdy tutaj chce sobie "potrolować" i stąd te negatywne opinie na temat auta?
    Zapraszamy także do działu "Tutaj się witamy".
    Ostatnio edytowane przez jasiel ; 04-12-2012 o 22:27

  2. #2417
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez kori Zobacz posta
    Ludzie gidzie Wy w ogóle żyjecie ?!
    Kolego Penio, napewno warto przejżec działy podane przez ww ale podejdz do niech z dużym dystansem. Tak obserwuje od pewnego czasu co tutaj piszą to aż mnie głowa boli. Nie chce tu nikogo obrażac ale wiekszosc opini na temat aut jest pisana przez podobnych do "Troli" którzy wolą napisac cos na "nie" niż "nie wiem"... Jak na podstawie zdjęc (najczesciej z otomoto, bo sa w kiepskiej rozdz) możecie pisac głupoty że "szczeliny nie równe; szyba wymieniona; lampy wymieniane itp itd.
    Siegnijcie troche po rozum do głowy i zauważcie że najczesciej pytane auta mają <10lat i nikt ich nie kupił po to żeby stały w garażu i na nie patrzył, pewne rzeczy uszkadzają/zużywają sie niezależnie od tego jak byśmy na auto chuchali.
    Niestety jak ludzie kupują auto powiedzmy 100% to marudza że przód wypiaskowany, ale też nie pomalujesz bo zaraz powie że był rozbity, i tak ni go w H ni go w oko.
    Troche rozsadku. Pozdrawiam
    Jednak nie masz racji bo statystycznie jest tak, ci którzy korzystają z tego wątku kupili TT i są zadowoleni, ci którzy nie są, zaglądali tu po fakcie, tak więc jednak coś w tym jest, nie sądzisz?
    Odpuście sobie takie gadanie, nic to nie wnosi, tylko ciśnienie podnosi
    Znowu TT znowu Cabriolet

  3. #2418
    Awatar verni
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    OST
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Black
    Posty
    230
    Ja pewnie nie wniosę do tematu nic nowego, ale czytałem go nie raz, nie dwa.. i przy kupnie TT uniknąłem kilku "min", na które mógłbym się nadziać.
    Oglądałem też trochę tych aut i mając porównanie - te tanie egzemplarze naprawde są nie warte uwagi. Mówię z autopsji, bo kiedyś sam pytałem o TT za 20k..
    Też zależy kto czego oczekuje - dla niektórych jest obojętne czy auto było w połowie pospawane z 2 sztuk, byle wyglądało jak TT..

  4. #2419

    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Olsztyn
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    pomarancz
    Posty
    24
    Czy moglbym kolegow jeszcze raz prosic o rzucenie okiem na:
    Super Audi TT ..... (2828053287) - motoAllegro
    Oferta - Audi TT - Od osoby prywatnej Audi TT 1.8 Quatro 180KM z uczciwym i realnym przebiegiem 200tys km Po wymianie klockow hamulcowych, akumulatora ora

    Chodzi mi tylko o opinię, czy warto sie przejechac i ogladac, czy na pierwszy rzut oka widac, ze cos nie tak Ciezko upolowac cos fajnego jesli nie jest sie specem w tej dziedzinie - z drugiej strony tak jak kolega kilka postow wyzej napisal - roznice przy tym samym roczniku dochodza nawet do 10k i naprawde ciezko osobie nie siedzacej w temacie od lat znalezc cos wartego uwagi.

    Nie mozna tez moim zdaniem wyolbrzymiac, ze kazde TT w cenie 19-20k jest spawane z kilku innych. Znajomy sprzedawal z dwa lata temu swoje Audi i poszlo za 21tys, a wiem, ze bylo w naprawde dobrym stanie.. Niestety to bylo dwa lata temu i wtedy nie moglem sobie na nie pozwolic.. Pozostaje szukanie po allegro/otomoto
    Ostatnio edytowane przez mathellfire ; 04-12-2012 o 23:18

  5. #2420
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez mathellfire Zobacz posta
    Pozostaje szukanie po allegro/otomoto
    Lub ewentualnie podróż do DE

    Co do obu TTek wylinkowanych, obie niestety nie przedstawiają zadeklarowanego przebiegu...skóry mega poniszczone, w srebrnej brak nakładki sprzęgła, ale z zewnątrz nie ma tragedii. Granatowa ma kilkumiesięczną sportową zawiechę Bilstein...jak B4 to nie sportowa a zwykła zawiecha, a jeśli B6, to kto o zdrowych zmysłach w Polsce ładuje ponad 2k PLN w samą zawiechę i za kilka miesięcy sprzedaje autko za 18k? Czyli przedtem była warta 15-16k? bo tak wypadałoby liczyć...
    Te Terrere Terrere terererererere …

  6. #2421
    Awatar verni
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    OST
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Black
    Posty
    230
    Nie twierdzę, że każda tt za 20k to złom. Ale jedź 200km w ta stronę oglądać jakis egzemplarz - okazuje się nie wart zakupu. Jedź w drugą stronę oglądać inną sztuję - to samo.. pojeździsz, pozwiedzasz, wydasz na to kupę kasy, na sprawdzanie przebiegów, sprawdzanie auta w serwisach itp i dojdziesz do wniosku, że byłoby lepiej kupić droższą ale zadbaną.
    Ale znam też ludzi, którzy wolą kupić auto tańsze i dołożyć do niego, wiedząc przynajmniej co mają porobione.
    Nikt Ci nie zagwarantuje, że w tt za 30k nie zacznie się sypać wszystko po kolei..
    Dlatego zakup auta to taka swoista przygoda, dla mnie raczej niemiła, pełna nerwów i rozczarowań.

  7. #2422
    Awatar Matee
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    ALMS
    Kolor
    Avus Pearl
    Posty
    267
    No właśnie o co tu chodzi? Nie zwróciłem uwagi na początku. Czy to duch poprzedniego właściciela który wjechał autem pod pociąg naciska na sprzęgło?
    I ponawiam pytanie - osiągnięcie 225 koni na samym programie w tej 180tce tyle że w quattro, to raczej bajka, prawda?
    Ostatnio edytowane przez Matee ; 04-12-2012 o 23:41

  8. #2423
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez Matee Zobacz posta
    No właśnie o co tu chodzi? Nie zwróciłem uwagi na początku. Czy to duch poprzedniego właściciela który wjechał autem pod pociąg naciska na sprzęgło?
    I ponawiam pytanie - osiągnięcie 225 koni na samym programie w tej 180tce tyle że w quattro, to raczej bajka, prawda?
    225KM na jednym SMIC'u ?? Bajeczka Dwururkę do 180 Quattro łatwo założyć, bo jest ponoć miejsce więc może była taka wizja właściciela.
    Jeśli zaś chodzi o pedał sprzęgła czy hamulca to nie chcę tutaj siać paniki ale kojarzy mi się taki rysunek w manualu odnośnie TT 8N:

    Vechicle safety.png

    A do tego widzę niebieskie cyferki zamiast białych na blacie licznika....czy to może być przypadkiem przełożony i przerobiony anglik?
    Ostatnio edytowane przez Jerry ; 04-12-2012 o 23:57
    Te Terrere Terrere terererererere …

  9. #2424

    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    brak
    KM
    x
    Rocznik
    x
    Kolor
    x
    Posty
    2
    Przeglądając allegro znalazłem taka odpicowana okazje.

    Audi TT, 1.8 Turbo 180 Km, Srebrna, zadbana !!! (2838568771) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    Na foto super, wszystko się zgadza.
    Myślicie, ze warto podjechać oglądnąć. Może ktoś z okolicy widział lub miał styczność z tym egzemplarzem.

    Z góry dzięki za pomoc.

  10. #2425

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez fish Zobacz posta
    Przeglądając allegro znalazłem taka odpicowana okazje.

    Audi TT, 1.8 Turbo 180 Km, Srebrna, zadbana !!! (2838568771) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    Na foto super, wszystko się zgadza.
    Myślicie, ze warto podjechać oglądnąć. Może ktoś z okolicy widział lub miał styczność z tym egzemplarzem.

    Z góry dzięki za pomoc.
    Kierownica nie z tego rocznika.

  11. #2426

    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Olsztyn
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    pomarancz
    Posty
    24
    Cytat Zamieszczone przez fish Zobacz posta
    Przeglądając allegro znalazłem taka odpicowana okazje.

    Audi TT, 1.8 Turbo 180 Km, Srebrna, zadbana !!! (2838568771) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    Na foto super, wszystko się zgadza.
    Myślicie, ze warto podjechać oglądnąć. Może ktoś z okolicy widział lub miał styczność z tym egzemplarzem.

    Z góry dzięki za pomoc.
    Zdaje sie, ze juz to TT bylo kilka stron wczesniej.

  12. #2427
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    w tych rocznikach bywaly bez rozporek?

  13. #2428
    Awatar DaviTT
    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    sreberko
    Posty
    622
    na żadnym zdjęciu nie widze by się świecił fis
    DaviTT

  14. #2429
    Awatar miskof
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Stolyca
    Pojemność
    1.8T
    KM
    25Q
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    812
    Kierownica czy FIS nie jest żadnym problemem..
    Najlepiej podjechać i zobaczyć na żywo!

  15. #2430

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    FIS działa i świeci. Powiększcie dobrze zdjęcie.

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •