Cytat Zamieszczone przez Lukki Zobacz posta
Darson,

Jak jak jesteś zainteresowany to sprawdze czy oferta jest aktualna a fotki dostanieniesz. Auto jest z Włoch do opłat. Są tez inne całkiem fajne oferty. Nie jesteś zainteresowany to odpusc sarkazmy. Oferta była taka a nie inna. Tak jak pisze do potwierdzenia czy nadal aktualne
Sorry, ale wariatem nie jestem i nie wierzę w takie cuda. Byłem kilka razy we Włoszech i jakoś takich okazji nigdy nie widziałem. Jak u nas coś kosztuje powyżej 100k, to sprowadzane z Włoch nie może kosztować połowę tej ceny. Chyba, że jest totalnie rozbite. Nigeryjczycy często podają się i za Włochów, Anglików... Jakie są warunki? Trzeba zapłacić za transport czy można autko pojechać i obejrzeć? Może już jest w PL? Ano, inne wyjście to auto z kradzieży, przyjedzie policja, zabierze samochód i jeszcze postawi zarzuty... Kupowałeś tak swoją TT?



O kurcze, Michał, tym spalaniem to mnie zaskoczyłeś bardzo... Tam pokazywali niskie, ale żeby aż tak...
Autko pewnie zachęca, ale nie każdy strzela ze sprzęgła przy każdych światłach Chociaż to i tak nie są takie duże koszty.
W sumie każdy samochód jak będzie się ostro pałowało non stop, to co chwilę będzie się coś sypało.