Cytat Zamieszczone przez humidorek Zobacz posta
Chciałem się dowiedzieć do czego to w ogóle służy i znalazłem dobry opis Tuning, modyfikacja silnika, separator oleju, tuning silnika, dv producer i engine parts ver BOV Chętnie bym się dowiedział, co w praktyce to daje, na razie piszecie tylko, że działa super itd, ale co to powoduje (poza jak rozumiem wydłużeniem życia turbosprężarki i odgłosem)? I czy to sapanie przy każdej zmianie biegu nie staje się denerwujące po pierwszej godzinie zachwytów?
Nie daje absolutnie nic poza samym dźwiękiem. W naszych motorach wystarczy adapter, który montuje się na zawór i po chwili po spuszczeniu gazu masz psssssst. Działa to dokładnie tak:



Z tego co kojarzę też masz u siebie automat i w naszych autach z tym adapterem sprawa wygląda tak, że jak jedziesz "normalnie" czyli gaz decha i automat zmienia biegi nie usłyszysz tego dźwięku prawie wcale ale jak chcemy sobie poszpanować to w trybie D wystarczy dodać gazu i puścić w czasie jazdy i słychać piękne psssyt. Reasumując jak zamontujesz w niczym ci to nie będzie przeszkadzało bo przy zwykłej jeździe prawie tego nie słychać ale jak masz ochotę posyczeć to możesz w każdej chwili o tyle jest to fajne, że w manualu byłem "zmuszony" do ciągłego syczenia w DSG nie