Szukaj do poprzecznie montowanych silników, do wzdłużnie są inne skrzynie chodz te same silniki.

EDYCJA ---------- Post dodany 01:03 20-09-2012 ---------- EDYCJA

Cytat Zamieszczone przez humidorek Zobacz posta
Ok, podsumowałem Wasze rady i wyszła taka lista:
1. skrzynia biegów
2. wał napędowy
3. całe zawieszenie tylne
4. tylny dyfer wraz z haldexem
5. zmodyfikować wydech
6. zmienić oprogramowanie w ECU
7. wiązki+sterownik
8. pompa ABS

Jeśli coś jeszcze, dopiszcie proszę (ja będę edytował ten post i dopisywał, by był komplet w jednym poście).

Odnośnie kolejnych punktów, znalazłem poniższe oferty. Proszę o uwagi:
1. 2400zł - Audi a3 TT 2.0 tfsi MMG DSG S tronic VW 10 r (2600473709) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
2. 750zł - Wał napędowy Audi TT 8J 2.0 TFSI Automat (2620842336) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
3 i 4. DYFERENCJAŁ MOST TYŁ AUDI TT 2009 (2636829226) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Tu należało by dodać przednie kompletne półosie półosie mogą być krótsze ze względu na większą skrzynie, nie wiem jak sprawa rozrusznika trzeba by to obadać czy nie były inne, no i wszystkie możliwe czujniki np prędkości dobrze że by były w komplecie ze skrzynią.
Oprogramowanie ECU skrzyni może też być inne ze względu na inne przełożenia tak że dogranie nowego softu raczej wchodzi w grę.