Cytat Zamieszczone przez w0jt4k Zobacz posta
Takze spokojnie, nie interesuje Cie to po prostu nie pisz.
Kolego kochany, to jest wolne forum i będę sobie pisał na dowolny temat czy tego chcesz czy nie Nie należy się bać krytyki bo czasem jest konstruktywna. Nie widzę zasady typu "można pisać posty tylko wtedy gdy zgadzasz się z autorem". Tym bardziej że pokazuję że realne ryzyko istnieje i to duże i historia już widziała takie przypadki.

Cytat Zamieszczone przez w0jt4k Zobacz posta
A temat zalozylem po to, by pokazac komus ze moze sobie dorobic jak chce.
No to ja też pokazuje: Praca.pl - Oferty pracy - praca dla Ciebie od zaraz

No i ja też zarabiam na internecie! Robię strony i aplikacje WEB

MOIM ZDANIEM ta strona to jest modelowy przykład jak wyciągać od ludzi kasę: Zdobyć zaufanie a następnie je wykorzystać. W tym celu trzeba jeździć po świecie, reklamować się i pokazywać tyle plusów żeby omamić ludzi. Przecież to podstawowe pytanie: Zachęcony poprzednimi małymi zyskami inwestuje 10 000 $. Po tych 81 dniach, wchodzi na stronę żeby spić piankę z zysków. A tu tylko zgłoszenie: błąd 404 brak strony. I co zrobi inwestor? Nico, powie se jedynie ale ja byłem głupi że w to wszystko uwierzyłem. Czy to nie jest możliwe? Czy to nigdy wcześniej się nie wydarzyło?

No cóż, mam nadzieje że ten temat jeszcze będzie za kilka lat i zobaczymy czy miałem racje...